На весіллі співачки Анни Трінчер із серіалу "Школа" та скандального блогера Олександра Волошина сталася неприємна ситуація - великий шанувальник нареченої хотів зіпсувати всім свято.

Після того, як новоспечена сімейна пара вийшла з РАГСу, під час фотосесії до них підійшов невідомий хлопець. Можна було подумати, що він хоче привітати їх із весіллям, але ні.

Трінчер і Волошин, кадр з весільного відео
Трінчер і Волошин, кадр з весільного відео

Він заявив, що є відданим фанатом Анни Трінчер, ходив на всі концерти та взагалі пристрасно любить її.

Мало того, хлопець назвав Волошина дурником, а потім зі словами "Я любив тебе" з розмахом стукнув себе по голові пляшкою від шампанського і впав каменем на асфальт. Всі гості ахали і матюкалися, адже ніхто такого не чекав.

Популярні новини зараз
Чому доводиться платити за доставку газу на основі річного споживання: українці не відстають від "Нафтогазу" ПриватБанк встановив новий ліміт на зняття готівки: яку максимальну суму видають банкомати Вже відомі ціни на електроенергію для населення: чого чекати від платіжок Активістка Грета Тунберг живе вже понад 100 років, світові надали доказ: "Вона намагалася повернутися, але тепер вона тут
Показати ще

Неадекват на весіллі Трінчер та Волошина, кадри з відео
Неадекват на весіллі Трінчер та Волошина, кадри з відео

Коли хтось побіг мацати пульс хлопця, Волошин засміявся і заявив : "Все, кіно знято".

"Я знав що наші родичі знайдуть спільну мову і бійки на весіллі не буде) А яка ж свадьба без бійки? Тому хай вона буде такою, емоційною, веселою, та не справжньою ❤️" - пояснив Волошин.

Отак і розкрилася дводенна інтрига. Блогер знову захотів уваги і вирішив хайпанути на своєму ж весіллі, і цього не оцінили шанувальники.

Коментарі - instagram.com/voloshyn_xx/
Коментарі - instagram.com/voloshyn_xx/

Коментарі - instagram.com/voloshyn_xx/
Коментарі - instagram.com/voloshyn_xx/

Раніше ми писали про те, що Анна Трінчер у день весілля з Волошиним роздяглася до трусів і засвітила попу, гості ридали: "У пам'яті назавжди"

Як повідомляв Знай.ua, Анна Трінчер готується до двох операцій одразу після весілля з Волошиним: "Їх треба видаляти..."

Також портал Знай.ua писав, що зірка "Школи" Анна Трінчер "випробовує" долю перед весіллям з Волошиним: "Жовтий завжди до розлуки"