Переможець "Холостячки" та автор текстів для "Кварталу 95" Олександр Еллерт вигадав альтернативу знаменитій "стіні Яценюка". Ідеєю він поділився на своїй сторінці в соціальній мережі instagram.

Олександр Еллерт, який поїхав до Америки, прогулюючись біля мексиканської стіни, спіймав себе на думці, що незабаром в Україні можуть вирішити побудувати велику стіну навколо росії. Проте не таку, як знаменита "стіна Яценюка", а по-справжньому ефективна. Він вирішив заздалегідь зробити свій внесок у справу та поділився думками, як її можна побудувати.

Олександр Еллерт. Фото: Youtube
Олександр Еллерт. Фото: Youtube

Олександр Еллерт зазначив, що такий проєкт, як мексиканська стіна в Україні буде марним і порекомендував бетонні загородження, рови з крокодилами та лучниками.

Популярні новини зараз
150 гривень – це не знущання: як в Україні пенсіонери можуть отримати нову надбавку До весни можемо не дотягнути: у "Нафтогазі" попередили про можливий "газовий блекаут" Катя Лозовицька розповіла про бруд на шоу "Холостяк", шкода тільки Топольського: "Я вперше заплакала" Зніміть, викиньте і спаліть: цей верхній одяг вийшов з моди - все від курток-тедді до парок
Показати ще

"Якщо що, то така як мексиканська точно не підходить. Подивіться самі... дуже слабо... лайт для орків... потрібен бетон і багато... рів з крокодилами... гаряча смола... частокіл... лучники... що там ще можна?!", - подумав Олександр Еллерт.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, "Холостячка" Ксенія Мішина замкнулася в кімнаті з симпатичним чоловіком, сподіваючись отримати полегшення: "Зараз буде мене..."

Також наш портал інформував, що українська Кардаш'ян Олена Омович після довгої мовчанки за кордоном несподівано згадала про свій український паспорт: "Моє улюблене седативне".

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, Ольга Сумська згадала молодість і перші поступи в столиці, притулившись до легендарної Проні Прокопівни: "Драматично та зворушливо".