Дружина відомого українського артиста, автора та виконавця, талановитого Сергія Бабкіна Сніжана вирушила до соціальної мережі, щоб повідомити про своє повернення. Вона трохи розповіла про своє самопочуття та звернулася до українців.

Цю публікацію Сніжана Бабкіна розмістила на своїй сторінці в Instagram.

«Повертаюся до Інстаграма. Але це не точно ... Такі фото любить моя донька. Вона мені каже - Коли фоткаєш мене, тряси телефон, щоб знімок був розмитим. Нові тренди. Виходить, що я в трендах, бо мене дуже «розмило» за останні півроку… Жодних планів. Приймаю форму води та пливу за течією. Найкраще, що я можу зробити для себе - це з Довірою прожити своє Сьогодні. Як ви?», - звернулась до українців дружина відомого виконавця.

Потрібно зазначити, що численна публіка, яка стежить за особистим життям зіркової пари Сергія та Сніжани, дуже сумувала за своєю улюбленицею. Люди не змусили на себе довго чекати і почали писати коментарі під знімком.

Популярні новини зараз
Зірка "Ліги сміху" Ярослав Гарварко загинув на фронті захищаючи Україну: комік, який став героєм "Ходив, просив, залишусь без коштів": українці можуть забути про гроші в "Ощадбанку" на рік Дженна Ортега та всі актори з "Венздей" не могли митися на зйомках у Румунії: "Ми пережили..." Дженна Ортега отримала роль Венздей за 10 хвилин у Zoom, Тім Бертон був рішучим: "Посміхаєтеся і киваєте"
Показати ще

Сергій і Сніжана Бабкіни, фото: Instagram
Сергій і Сніжана Бабкіни, фото: Instagram

«Дякую за цей пост», «тримайтеся, Сніжаночко», «Пытаемся жить в новых реалиях.хотим домой в Харьков», «Сумувала за вами не пропадайте, будь ласка», «і ми як вода», «Так,як і Ви Це Я Власне про себе!Не знала ,як назвати свій стан»розмило»!Приймаю форму води та пливу за течією», - пишуть відгуки фолловери Сніжани.

Коментарі на пост Сніжани Бабкіної в Instagram
Коментарі на пост Сніжани Бабкіної в Instagram

Коментарі на пост Сніжани Бабкіної в Instagram
Коментарі на пост Сніжани Бабкіної в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Знай", Сергій Бабкін показав, який гастрономічний сюрприз із "українською душею" попався йому в Ірландії.

Нагадаємо, Сергій Бабкін умиротворено обійняв гітару і покопався у думках.