Відома українська співачка, акторка та колишня солістка поп-гурту Real O. Світлана Тарабарова має значну аудиторію в соцмережі Instagram та регулярно розміщує свіжі пости. На рудоволосу красуню підписано понад 580 тисяч людей.

З початком війни багато українців забули, що такий спокій і життя без сирен, вибухів тощо. Кожен бореться зі стресом по-своєму, проте Світлана Тарабарова захотіла поділитись особистим методом. Його вона підглянула у психолога Юлії Ворман.

Світлана Тарабарова, фото з Instagram
Світлана Тарабарова, фото з Instagram

"Ми всі відчуваємо шалену втому, страх і вигорання. Можна сидіти і плакати, ще більше занурюватись, а можна трішки поплакати😅 (бо я вважаю із сльозами виходить стрес і нам стає легше ) і почати діяти - допомагати собі!" - написала співачка.

Зірка порекомендувала практику "Emotional Surfing", яка пропонує не блокувати свої емоції, не реагувати на них звичайним автоматичним способом, а приймати емоцію та спостерігати за нею, ніяк при цьому не реагуючи.

Техніка полягає у декількох діях:

Популярні новини зараз
По Хакасії вдарила путінська стабільність: на росії залишилось без опалення 70 тисяч людей у лютий мороз Гороскоп на грудень 2022: Водоліям допоможуть зірки, Левам буде важко, а Овни кайфануть перед Новим роком В Україні пенсіонери можуть отримати сотні гривень надбавки до виплат: є дві умови путін поставив усе на головну битву в Україні, і це не Донбас із Кримом: кожен українець буде зобов'язаний боротися
Показати ще
  • Внутрішньо зробіть крок назад та подивіться на свою емоцію.
  • Назвіть свою неприємну емоцію словами, наприклад: у мене є тривога/страх/гнів тощо.
  • Наскільки сильна емоція за шкалою від 1 до 100?
  • Спостерігайте за реакціями свого тіла.
  • Спостерігайте за своїми думками.
  • Спостерігайте за своїм бажанням реагувати (спонуканням до дії), не реагуючи при цьому.
  • Ви маєте емоцію, але ви не сама емоція.
  • Дихайте, спостерігаючи за диханням.
  • Почніть з п. 1.

Раніше ми писали про те, що Світлана Тарабарова зізналася, чи вважає Тодоренко своєю подругою після її зради: "Намагалася знайти виправдання"

Як повідомляв Знай.ua, Світлана Тарабарова закотила "вечірку" на 4-річчя сина, навіть війна не завадила відсвяткувати: "Ціни та бережи своє"

Також портал Знай.ua писав, що Світлана Тарабарова похвалилася талантом доньки, яка починає йти стопами зіркової мами: "Серце радіє"