Відома українська співачка MamaRika вирішила розкрити деякі подробиці того, як повномасштабна війна змінила їхні стосунки із чоловіком.

Розповіла вона про це у програмі "Слава+Таня", що виходить на YouTube-каналі " Люкс ФМ ".

Через місяці важкого біженства в Європі, Настя із сином повернулася до рідного дому під Києвом. Втекли вони звідти на початку війни, оскільки розташований він дуже близько до бойових дій на той момент.

MamaRika. Фото: скриншот Instagram
MamaRika. Фото: скриншот Instagram

Вона дуже рада, що може відчути себе вдома, і поруч із близькими собі чоловіками.

Популярні новини зараз
Головне за 4 грудня: таємні фото Каменських, зниження цін на цукор, падіння путіна і правда про роботу Топольського "Хлібний" зганьбився на всю країну: пенсіонерку, яка втратила будинок, виганяли з кафе у мороз Зніміть, викиньте і спаліть: цей верхній одяг вийшов з моди - все від курток-тедді до парок Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн
Показати ще

Ведуча не змогла оминути питання того, як війна вплинула на їхні стосунки з чоловіком.

"У нас найбільша криза трапилася, коли ми років зо три були. П'ять років тому нас перековбасило і все, після весілля стало краще. Якщо серйозно, чесно кажучи, з моменту як все почалося, і ще до того, нас це взагалі як- то зміцнило. Наша сім'я всі ці кризи та важкі моменти переживає єдино. Для нас це навпаки ще один привід бути ближчим один до одного" - зазначає українська артистка.

MamaRika з чоловіком. Фото: скриншот Instagram
MamaRika з чоловіком. Фото: скриншот Instagram

Після початку війни всі усвідомили, що найбільша цінність для всіх – це сім'я, і ​​витрачати час на сварки немає жодного сенсу.

Хоч, Настя (справжнє ім'я дівчини) і зізналася, що іноді вона може вколоти чоловіка за якісь речі, і сказати "Сергійовичу, ти мене дістав", але це лише на побутовому рівні.

Нагадаємо, що MamaRika потрапила в аварію під час гастролей Європою .

Раніше повідомлялося, що MamaRika розповіла, як мало не розлучилася з чоловіком через кризу у відносинах

Також співачка MamaRika встигла між концертами віддатися задоволенням