Відомий український виконавець, соліст гурту "Антитіла" та чоловік співачки Alyosha Тарас Тополя досить рідко розміщує свіжі публікації в Instagram, де за ним стежить близько 140 тисяч людей.

Тарас Тополя став ватажком благодійної організації "Будуємо Україну Разом", яка виконує свою місію ще з 2014 року, коли тільки розпочалася окупація росією.

Тарас Тополя, фото: Знай.ua
Тарас Тополя, фото: Знай.ua

Насамперед команда волонтерів власними силами відновлює країну, а також подорожує між громадами, посилює місцеву молодь та допомагає створювати молодіжні простори.

"Тому БУР – про будівництво, але не лише будинків, а чогось набагато більшого", - додав Тарас.

Популярні новини зараз
ЗМІ повідомили, що володимир путін впав зі сходів, але охорона вчасно встигла: "Зазнає серйозних проблем..." Як швидко знизити вологість у домівці взимку, щоб уникнути появи цвілі: дієві методи Алекс Топольський дізнається правду про дівчат, а сварка Саші та Вікі вийде на новий рівень: "Вона не вийде заміж" 600 тисяч гривень за "зараз проїдемо": українським водіям виписують новий штраф, догралися
Показати ще

Як повідомив музикант, волонтери організовують цілі табори, залишаючись у них на декілька днів, і своїми руками відбудовує розтрощені окупантами будинки мирного населення. Він запросив бажаючих долучитися до цієї організації.

"Тут ти не лише зможеш допомогти українцям відбудувати житло, а й круто проведеш час з однодумцями, творцями змін!" - заявив Тополя.

Раніше ми писали про те, що Тарас Тополя висміяв окупантів із "новими" ногами, які йдуть у комплекті з п'ятою точкою бурятів: "Дуже пощастило"

Як повідомляв Знай.ua, Alyosha осяяла темряву променистою посмішкою та надихнула українців поетичними рядками: "Мотивація"

Також портал Знай.ua писав, що Тарас Тополя з "Антитіл" заявив, що українців більше ніщо не здивує, навіть поява інопланетян: "Закрийте небо"