Дуже відома українська блогерка, модель, акторка та співачка Анна Трінчер, яка знайома аудиторії завдяки ролі у серіалі "Школа", регулярно ділиться новими кадрами для армії шанувальників та дуже активно розвиває свій аккаунт у соцмережі Instagram. Тут зірка має майже два мільйони підписників, кожен новий кадр співачки викликає море емоцій і цілі комплекти обговорень.

Цього разу Анна Трінчер, поки їде потягом з України до Польщі, а потім до Австрії літаком, вирішила опублікувати кадри своєї роботи над дубляжем мультфільму для дітей, де вона озвучує милу мишку.

Про це стало відомо завдяки новій Stories Анни Трінчер у мережі Instagram.

Stories Анни Трінчер, скріншот: Instagram
Stories Анни Трінчер, скріншот: Instagram

"Моя крихітка", - коротко підписала історію Анна Трінчер, і прикріпила відео, на якому можна почути, як співачка працює в студії з мікрофоном.

Популярні новини зараз
"Всі будуть начальниками": адвокат розповів, як в Україні змінили правила вручення повісток Чужі борги можуть стати вашою проблемою: "Нафтогаз" дивує українців "сюрпризами" З 1 травня доведеться виживати без допомоги: кому перестануть виплачувати субсидію Дніпровська дівчина-хатико повернулася, але тепер вона нападає на людей
Показати ще

Stories Анни Трінчер, скріншот: Instagram
Stories Анни Трінчер, скріншот: Instagram

Шанувальники можуть почути, як звучатиме персонаж Анни Трінчер ще до прем'єри. Якщо уважно придивитися до історій, то можна зрозуміти, що дівчині справді сподобалося озвучувати персонажа з мультфільму, адже за емоціями на обличчі Анни Трінчер видно, що вона трохи переживає і занурюється в роль.

Нагадаємо, Павло Зібров тримав молодих українок у темряві кілька годин, довелося танцювати: "На генераторах...".

Раніше повідомлялося, Анна Трінчер пірнула носиком у стиглі бутони, чоловік постарався: "Люблю...".

Також, "Мама казала...": Анна Трінчер засвітила м'які булочки та полюбила себе.