Відома співачка Світлана Лобода якось вирішила розповісти про свої ранкові правила, які допомагають отримати заряд бадьорості.

Світлана Лобода має багатомільйонну армію шанувальників, саме тому вона намагається частенько радувати їх новими фото, відео або просто цікавими подробицями з особистого та професійного життя на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.

Світлана Лобода, фото: Instagram
Світлана Лобода, фото: Instagram

До початку повномасштабної війни Світлана Лобода вирушила на відпочинок до моря. Знаменитість багато часу приробить купанням та відпочинку. Проте, навіть у теплих краях співачка не забуває про свої ранкові ритуали, які вже встигли стати правилами.

Світлана Лобода, фото з instagram
Світлана Лобода, фото з instagram

Виявилося, що тільки прокинувшись, співачка приробить час заняттям йогою. Після цього вона дозволяє випити собі чашку кави, щоб отримати бадьорість та задоволення. І вже тільки після цього Світлана Лобода готова вирушити на роботу, але у разі відпочинку на різні активності.

" Йога, американо і в дорогу ... на снорклінг 🐠🐟🐬🐳🐋 доброго ранку 😎", - зазначила Світлана Лобода.

Світлана Лобода, фото з instagram
Світлана Лобода, фото з instagram

Популярні новини зараз
Тіна Кароль не змогла приховати емоцій від пропозиції, нареченою стала з радістю: "Від захоплення запищала" "Не питали мене...": абоненти "Київстар" скаржаться, що втрачають по 25 гривень щомісяця Що в жодному разі не можна додавати до борщу: топ найгірших інгредієнтів Чому не можна тримати кришку унітазу відкритою: питання не лише гігієни
Показати ще

Нагадаємо, що Світлана Лобода зізналася, що боїться брати телефон до рук: "Просто неможливо". Світлана Лобода заявила про те, що щоденні новини лякають її.

Раніше ми повідомляли, що важка Світлана Лобода в топіці засвітила соковиті вишеньки: "Трішки втомлена".

Також стало відомо, що Світлана Лобода засвітила животик в екстравагантній сукні: "Буде поповнення".