Катерина Репяхова поділилася рецептом своєї матері. Відповідна посада з'явилася на її офіційній сторінці в соціальній мережі.

Молода дружина популярного українського музиканта Віктора Павлика Катерина Репяхова має велику аудиторію у соціальній мережі Instagram. Там на неї підписано сто п'ятдесят сім тисяч людей, які активно коментують та лайкають її пости. Дівчина намагається активно ділитися фрагментами її роботи, материнства, захоплень. Іноді вона спілкується із шанувальниками у форматі сториз.

Якось дівчина показала салат, який приготувала її мама за десять хвилин. Тим, хто почав розпитувати рецепт цієї страви, вона надала рецепт, який випросила по whatsapp.

Популярні новини зараз
"Схожий на зал*пу...": батько дитини Софії Стужук придумав собі розвагу, блогерці радять більше не народжувати Встигнути за три місяці або втратити частину пенсії: українців попередили про важливий нюанс 5-7 гривень за кіловат: українцям показали нові тарифи на світло, за яких держава може вступити до ЄС Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

Цей салат з грушею, курячою печінкою готується дуже швидко. Пікантності додає оригінальний соус із гірчицею, соком лимона, медом.

Нагадаємо, що Віктор Павлик показав улюблену забаву сина, зовсім не іграшки: "Не для людей зі слабкими нервами".

Раніше ми повідомляли, що Катя Репяхова поностальгувала за активним Віктором Павликом та їхніми "пригодами": "Ніколи не соромилися".

Також стало відомо, що Віктор Павлик у спортивках ледь упіймав "дерев'яну" Катю на паркеті, синок здивований: "Захотів коментарів штанів".