Популярна українська співачка, зірка соціальних мереж та телебачення, волонтер, мама трьох діток та чарівна красуня з кольором блонді Катя Бужинська, яка нещодавно вмостилася серед екзотичних красенів, продовжує піднімати настрій своїм численним фанатам.

Цього разу Катерина Бужинська перевершила саму себе та порадувала всіх шанувальників яскравим вбранням. Зараз це не просто сценічні сукні, за якими Катерина дуже сумує, а елегантний халат, що нагадує фасон японський гейш.

Про це стало відомо завдяки новій публікації Каті Бужинської у мережі Instagram.

Публікація Каті Бужинської, скріншот: Instagram
Публікація Каті Бужинської, скріншот: Instagram

"Українка на Мальті", — коротко підписала знімки Катя і додала подяки за знімки своєму фотографу.

Популярні новини зараз
Поки українці гинуть від наслідків теракту рф, Червоний Хрест допомагає росіянам: "Організація-нікчема" Monobank довів українця до відчаю: "Залишив без жодної копійки" Українцям доплатять до пенсії 4 тисячі, як надбавку: обіцяють щороку збільшувати "Нафтогаз" зробив важливе попередження щодо лічильників
Показати ще

Зірка показала, як проходить її життя без Батьківщини, за якою вона нудьгує. Артистка постійно підтримує захисників України, але робить це за кордоном. На нових кадрах можна побачити, що Катерина Бужинська обрала довгу сукню, яка нагадує ті самі шати для японських гейш. На сукні зірки можна побачити блакитні квіти та довгий білий пояс.

Публікація Каті Бужинської, скріншот: Instagram
Публікація Каті Бужинської, скріншот: Instagram

Можна навести історичні довідки про те, що гейша – це жінка, яка розважає своїх клієнтів (гостей, відвідувачів) японським танцем, співом, веденням чайної церемонії, бесідою на будь-яку тему. І поширена ця практика в Японії.

Нагадаємо, біла пантера Катя Бужинська вмостилася серед екзотичних красенів: тваринна пристрасть.

Раніше повідомлялося, що "Робить жінку красивою": пишна красуня Катя Бужинська показала, як українкам зробити м'які місця ще більше.

Також, це флеш-рояль: блондиниста красуня Катя Бужинська перетворилася на Пікову даму.