Знаменитий український музикант Віктор Павлік показав дружину Катю Репяхову, яка відновлюється після пластичної операції та вирішив трохи пожартувати. Відповідний ролик з'явився у сторіс на сторінці блогерки у соціальній мережі instagram.

Катя Репяхова нещодавно перенесла пластичну операцію на обличчі, але вже повернулася додому з клініки. Віктор Павлік завжди був поруч і підтримував кохану, хоч і натякав, що не в захваті від рішення дружини.

Репяхова і Павлик з сином, фото з Instagram
Репяхова і Павлик з сином, фото з Instagram

Цього разу Віктор Павлік та Катя Репяхова зняли коротенький ролик уже вдома. Блогерша обіймає чоловіка з помітно опухлим обличчям та великими синцями під очима. Музикант у свою чергу не втримався і кілька разів пожартував над зовнішнім виглядом подружжя. Спочатку він пропонує їй написати дарчу, а потім видає більш "небезпечний" жарт.

Віктор Павлик та Катя Репяхова. Фото: скрін instagram сторіс
Віктор Павлик та Катя Репяхова. Фото: скрін instagram сторіс

Популярні новини зараз
Люксовий "Запорожець" для мажорів: у мережі показали альтернативну версію ЗАЗ-968 Попит та ціни різко впали: українці не готові платити шалені гроші за полуницю, продавці у розпачі Ваших дітей зупинятимуть на вулиці та відправлятимуть до ТЦК: юрист назвав наслідки нового закону Який період зарахують до стажу: ви навіть не розраховували
Показати ще

"Бачиш, я такий трошки підм'ятий старшенький, а ти підім'ята... ти трохи як алкоголічка", - пожартував музикант.

Варто зазначити, що такий гумор міг би закінчитися і сваркою, але Катя Репяхова у відповідь лише посміхнулася.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, Віктор Павлік показав, до якого геройського роду належить – усі ми козаки: "Слава нашим".

Також наш портал інформував, що Катя Репяхова не змогла змиритися з втратами і "постукалася" прямо до росіян: "Україна вже перемогла".

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, Віктор Павлік знайшов собі нову красуню Аніту, 14 лютого слухав слова про почуття не від Репяхової: "Нехай вам хтось любить, як я".