Популярна українська співачка, зірка соціальних мереж, трохи гумористка, любитель життєвої філософії, волонтер та щаслива мама школяра Нестора Оля Цибульська, яка нещодавно обліпила себе папірцями для нагадувань, продовжує дарувати своїм відданим фанатам посмішки та гарний настрій.

Цього разу Оля Цибульська розповіла, як почувається у тому віці, який до неї прийшов. Артистка в цікавій формі розповіла, що в ній тепер інша людина, яка не була в юності. І та дівчина, якій було лише 18 років, тепер не пише і не дзвонить.

Про це стало відомо завдяки новій публікації Олі Цибульській у мережі Instagram.

Публікація Олі Цибульської, скріншот: Instagram
Публікація Олі Цибульської, скріншот: Instagram

"Та жінка, що жила в мені раніше, кудись поїхала. А я тут. Вдома. Колишня Я не дзвонить і не пише. І, напевно, слава Богу. Тому що так багато змінилося в серці та навколо, що ми б не ужилися разом, а сил з'ясовувати стосунки немає.

Популярні новини зараз
Кому доведеться добровільно відмовитися від соцвиплат В Україні вирішили підняти мінімальну зарплату: буде дві хвилі Суддя Тандир, який збив нацгвардійця, не хоче визнавати вину та розігрує комедію у суді Українці вліпили "ляпаса" Ігорю Кондратюку, який вирішив наїхати на Буданова: "Єб*ть ви поплавлений"
Показати ще

Я не знаю хто це є у дзеркалі щоранку. Я придивляюся. Вивчаю. Вона класна, хоч і з переляканим поглядом. У неї з'явилися зморшки, для яких я гуглю молодильні креми.

У 18 років здається, що ти крута, бо читала камасутру. А після 30, розумієш: Ти крута, бо в які б пози не ставило життя, - завжди придумаєш, як отримати насолоду. Твоя Киця.", - пише Оля Цибульська.

Нагадаємо, "Щоразу на мені...": Оля Цибульська клопотала склероз і тепер не пам'ятає, що потрібно робити.

Раніше повідомлялося, Оля Цибульська запустила камеру під сукню і "попрацювала" руками: "Найкласніша штука у світі".

Також, "Симпатична – значить токсична": Оля Цибульська порівняла українок із грибами, можна смажити та маринувати.