Важко повірити, але вже понад рік українці героїчно виборюють свою свободу з рашистськими окупантами.

А ще рік тому всі ми були налякані першими місяцями війни, хоч і тоді вірили в нашу перемогу. Телеведучий та шоумен Юрій Горбунов тоді теж не промовчав і поділився позитивними думками.

Юрий Горбунов, фото: Знай.ua
Юрий Горбунов, фото: Знай.ua

У своєму Instagram Горбунов опублікував пост із нагоди першої круглої дати цієї війни.

Ведучий зазначив, що насправді місяць – це дуже довго, якщо ми говоримо про війну. Саме стільки українці відважно виборюють свою свободу:

Популярні новини зараз
Поки українці гинуть від наслідків теракту рф, Червоний Хрест допомагає росіянам: "Організація-нікчема" Попит та ціни різко впали: українці не готові платити шалені гроші за полуницю, продавці у розпачі Пенсіонерам виплатять більше 500 гривень надбавки Який період зарахують до стажу: ви навіть не розраховували
Показати ще

"Місяць війни!! Як це довго!! Місяць українці героїчно захищають свою Батьківщину!! Місяць українська земля здригається від вибухів, сліз та ридань!! Але точно знаємо - перемога зовсім скоро!! Такий народ - заслуговує на краще!" , – з надією на світле майбутнє пише Юрій Горбунов і додає кілька натріотичних хештегів до посту.

Свою публікацію шоумен доповнив ілюстрацією-символом боротьби українців. На синьо-жовтому фоні – соняшник у квітах державного прапора України. Своєю формою квітка нагадує наш герб. У синій серцевині красується золотий тризуб. "Місяць незламності", - йдеться у підписі.

У коментарях під постом передплатники Горбунова підтримали телеведучого та свою Батьківщину: "Ми не боїмося!", "Слава Україні", "Україна найкраща", "Україна вистоїть, з нами правда, з нами Бог".

Нагадаємо, що Катя Осадча згадала модельне минуле без Горбунова, коли її задаровували квітами в Парижі: "Було приємно".

Раніше ми повідомляли, що Юрій Горбунов не побоявся диктатора путіна і накинувся на діда: "Наша віра в армію робить нас сильнішими".