Дружина Віктора Павліка Катерина Репяхова дала велике відверте інтерв'ю Славі Дьоміну для його Youtube-каналу.

У ході спілкування вони обговорили багато тем, включаючи причину рішення зробити собі ринопластику, чому Катя не збільшила собі груди, про шлюбний договір, про плітки, про хейт, про відвідування інтимних магазинів та багато іншого. Одним із основних питань є питання заробітку.

Катя Репяхова, фото: Instagram
Катя Репяхова, фото: Instagram

Українська блогерка заявила, що заробляє понад 70-100 тисяч гривень за рекламні посади, іноді доходячи до 150-200 тисяч гривень. Проте додала, що чоловік, відомий український співак Віктор Павлік, таки заробляє набагато більше за рахунок концертної діяльності.

Катя Репяхова розповіла, що вони з чоловіком активно збирають гроші на купівлю власного житла та живуть у орендованій квартирі, і щомісяця вони відкладають певну суму зі свого бюджету, щоб у майбутньому мати можливість купити своє житло.

Популярні новини зараз
Поки українці гинуть від наслідків теракту рф, Червоний Хрест допомагає росіянам: "Організація-нікчема" Разом з повісткою можуть дати штраф на 8500: достатньо однієї умови Люксовий "Запорожець" для мажорів: у мережі показали альтернативну версію ЗАЗ-968 Пенсіонерам виплатять більше 500 гривень надбавки
Показати ще

Крім того, Катя Репяхова розповіла, що їхня родина має певну суму, яку вони відкладають у "коробочку" на різні потреби.

"Сімейний бюджет 10 тисяч доларів. Ми відкладаємо на житло. Коли реально будуть гроші, вирішуватимемо будинок чи квартиру, розглядаємо і той, і той варіант. Бренд дитячого одягу себе окупає, але прибутку не приносить", - заявила Репяхова.

Окрім блогу в Instagram, Катя Репяхова також розповіла про свій бізнес. Вона заявила, що він ще не приносить значного прибутку, для цього знадобиться кілька років.

Нагадаємо, Віктор Павлік показав опухлу Катю Репяхову і не стримав сміху: "Як алкоголічка"

Як повідомляв "Знай.uа", "Я в шоці": Віктор Павлік показав Катю Репяхову після пластичної операції

Знай.ua писав, Віктор Павлік показав, до якого геройського пологи належить - всі ми козаки: "Слава нашим"