Відома українська співачка Наталія Могилевська зізналася про тяжку втрату родича на війні. У артистки загинув дядько у Маріуполі.

Про це знаменита артистка розповіла у проекті "Голосу Мирних".

Наталія Могилевська, фото: Instagram
Наталія Могилевська, фото: Instagram

Наталія Могилевська зізналася, що для неї війна розпочалася не 24 лютого 2022 року, а ще 2014 року. Саме тоді вона вирішила, що більше не перетне кордон з росією.

"Для мене війна почалася в 2014 році, і з тієї секунди коли російський солдат ступив з війною на нашу землю, я не перетнула жодного кордону з росією. Я жодного разу не була в Росії з концертами, тому що я зрозуміла, що це війна, коли забрали Крим, коли прийшли на Донбас", - зазначила вона.

Популярні новини зараз
На Україну насувається епічна магнітна буря: триватиме 5 днів Нові правила для водіїв: де і коли можуть перевіряти військовий квиток Як уберегти новий холодильник від постійних відключень світла: запам'ятай ці правила Готуйте додаткові 300 гривень: українцям прийдуть перераховані платіжки
Показати ще

Скріншот допису Наталі Могилевської
Скріншот допису Наталі Могилевської

Наталя Могилевська зізналася, що через війну втратила свого дядька. Це стало справжнім ударом для співачки, адже вона вважала його своєю родиною та була дуже близька до нього.

"Мою родину торкнулася Маріупольська історія. Я втратила дядька. Це була моя сім'я, тому що дуже рано пішов мій тато, коли мені було ще 19, далі я втратила маму. У мене немає сім'ї, немає дітей, і єдина сім'я, де я могла почуватися дитиною, це була сім'я в Маріуполі", - зізналася Могилевська.

Нагадаємо, що Наталія Могилевська кинулася рятувати героїв ЗСУ у шпиталі віршами: "Бачила сльози в очах...".

Раніше ми повідомляли, що Влад Яма голодував би: Наталія Могилевська перейшла на кульбаби та фіалки – "Сама їм – і всім рекомендую".