Українцям, які тимчасово не мають роботи, пояснили, що буде з єдиним соціальним внеском, що іменується в народі як ЄСВ.

Як пише для тих, хто в даний момент має статус безробітного,може не платити щомісяця ЄСВ.

Для призначення субсидії на оплату компослуг в опалювальний період, безробітні повинні внести оплати (ЄСВ) за три місяці періоду, який враховується при нарахуванні виплат.

Не треба забувати, що повідомлення про призначення субсидії або про відмову в призначенні українці повинні отримувати від управлінь соцзахисту населення тільки в письмовому вигляді.

Популярні новини зараз

Українські "боги війни" підготувалися до зустрічі з окупантами: "Завжди потужно"

Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко зламали українцям мозок дивним кадром: оптична ілюзія?

"Дитина" Тіни Кароль і Дана Балана зворушила українців: кароока дівчинка з бантиком

45-річна Могилевська "проміняла" мільйонера на 71-річного Поплавського: "Ми худнемо"

Показати ще

Як підкресли глава Мінсоцполітики соціальний внесок повинен бути сплачений за будь-які три місяці 1-2 квартали 2018 року до моменту подачі документів в управління соцзахисту для отримання "зимової" субсидії, – повідомляє Рева.

"Якщо вас змушують підписати річний договір на сплату ЄСВ, посилайтеся на статтю 10 Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування". Вона гарантує право на одноразову сплату єдиного соціального внеску", – наголошують українцям.

Якщо громадянин України подає заяву про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, орган доходів і зборів не пізніше, ніж в 30-денний строк з дня отримання заяви, зобов’язаний укласти відповідний договір. Сплата ЄСВ відображається в базі даних Пенсійного фонду та період, за який внесок був сплачений, зараховується громадянам до страхового стажу.

Однак є передумови, що нові правила призначення "комунальної знижки" залишать без державної допомоги цілий ряд українців.

Так, серед тих, хто не зможе розраховувати на субсидію, виявилися: ті, у кого є автомобіль не старше п’яти років; сім’ї, які проживають в будинку від 200 кв.м або квартирі від 120 кв.м; сім’ї, де є один безробітний, який не платить єдиний соціальний внесок.

Більш того, не зможуть отримати "комунальну знижку" українці, які зробили покупку або отримали спадщину на суму від 50 тисяч гривень, а також сім’ї, які мають борг по комуналці на суму від 340 гривень.

Таким чином, кожна п’ята сім’я, яка ще в минулому році отримала державну допомогу, тепер буде змушена платити всю вартість.

Тим, хто все ж захоче отримати хоч якусь допомогу від держави, потрібно буде запросити до себе спеціального соціального працівника.

Нагадємо, в уряді розповіли, як тепер українцям нараховуватимуть субсидії.

Як повідомляв портал Знай.ua, нова ціна на газ виявиться найбільшим шоком для українців.

Як повідомляв портал Знай.ua, комунальні борги виб’ють по-новому.