В окупованому Криму "відзначили" закриття пляжного сезону, проте туристів поблизу берегів Чорного моря, як не було так і немає.

Фото порожніх пляжів півострова опублікувала блогер RoksolanaToday&Крим на своїй сторінці в Twitter.

Користувачі мережі розмістили доволі цікаві знімки на яких зображені вулиці та пляжі анексованого Криму, де можна побачити мінімальну кількість людей.

"Як в Гурзуфі жовтень чекали", - підписала фотографії блогер.

Популярні новини зараз

Таїсія Повалій повернулася з Росії до України і поділилася враженнями: "Ми тут подихаємо"

Донька Тоні Матвієнко пішла стопами мами: за це її покохав Мірзоян

Іменинник принц Вільям накинувся на Меган Маркл зі звинуваченнями: "Відчуваю себе скривдженим і зрадженим"

Марина Боржемська привітала найдорожчого чоловіка у своєму житті: "Люблю тебе"

Показати ще

"Щелкіно. Ну все, заспокоїлися вже не сезон...", - підписала вона знімок.

Разом з тим варто відзначити, що з кожним роком демографічна ситуація в Криму стає все гірше. Смертність б'є всі рекорди, а народжуваність падає. Колишній рівень чисельності населення зберігається лише завдяки зовнішньої міграції.

У 2017 році чисельність населення півострова (за винятком Севастополя) зросла на 1563 осіб в порівнянні з 2016 роком. І це з урахуванням того, що за весь рік в Крим прибуло 27,8 тисяч осіб. Але навіть мігрантам не вдалося кардинально поліпшити демографічне становище на тлі зростання природного убутку і відтоку кримчан з півострова.

Протягом 2014-2017 років на півострові народилося 92 162 людини, а померло – 114 451 чоловік. У результаті смертність перевищила народжуваність на 20%, а кількість померлих за чотири роки вже становить 6% від нинішньої кількості населення півострова.

У 2017 році ситуація зі смертністю погіршилася і число міст і районів, у яких смертність значно перевищувала народжуваність, зросла в рази. В основному це населені пункти північних і східних регіонів півострова, де гостро відчувається дефіцит прісної води.

Однак високий показник смертності і в курортних містах – Алушті, Євпаторії, Ялті та Чорноморському районі. При цьому Сімферопольський район залишається єдиним, де народжуваність хоча б на трохи перевищує смертність. Всього на 56 чоловік.

Загальний показник природного спаду населення в Криму виріс після анексії в два рази – до 3,5. Перші сім місяців цього року підтвердили сумну тенденцію – смертність перевищила народжуваність на 29%.

Така песимістична динаміка не обіцяє півострову нічого хорошого. Якщо це, звичайно, не є частиною планів Кремля щодо максимального скорочення місцевого населення.

Нагадаємо, до чого готують дітей в окупованому "Артеку".

Як повідомляв "Знай.ua", спортсменка з Криму виступила під українським паспортом подруги.

Також "Знай.ua" писав, що Кримський міст встановив черговий антирекорд.

Сезон-2018. Хто приїхав у Крим на відпочинок