У мережі спливли нові "перли" скандального Андрія Реви, якого поза очі охрестили "міністром-дієтологом".

Андрій Рева
Андрій Рева

Виявляється, вітчизняні телеканали показали українцям неповну версію інтерв'ю Міністра соціальної політики Андрія Реви, боячись народного гніву.

Про це в Facebook повідомив блогер Михайло Шнайдер, опублікувавши "перли" міністра, які лишилися за межами поля зору українців.

Андрій Рева
Андрій Рева

Популярні новини зараз
Путінська підстилка Іван Охлобистін сам того не розуміючи розкрив всю сутність "русского мира": "Ми — орда" Хливнюк з "Бумбокс" після успіху "Червоної калини" у формі станцював запальний танець: "Флешмоб, вчимо рухи" "Я вам зараз покажу": журналістка ТСН засняла Марічку Падалко перед ефіром Нумеролог Владислав Грицай сказав, коли закінчиться війна - місія України почалася: "Виповнюється пророцтво"
Показати ще

Виявляється, українці їздять на "непотребі" тому, що вони просто банально не розбираються в машинах:

"Виявляється нам показали не повну версію інтерв'ю! Ви тільки вдумайтеся що цей Цинічний Негідник говорить! У Андрія Реви запитали, чому німці їздять на нових Мерседесах і БМВ, а українці на десятирічних Ланосі і тридцятирічних Жигулях. "Все просто, відповів міністр, - жителі Німеччини є знавцями автотранспорту, а українці в машинах не розбираються, тому і купують третьосортне барахло", - цитує скандальний закид міністра громадський активіст.

Коли ж запитали, чому німці живуть, за статистикою, приблизно на 10 років довше за українців, Андрій Рева відповів:

Основною причиною є те, що українці не стежать за своїм здоров'ям.

А може причиною є низький рівень охорони здоров'я, слабка підготовки лікарів і жебрацькі пенсії, поцікавилися журналісти.

"Не верзіть дурниці - основне - українці мало відвідують поліклініки і не роблять вранці зарядку!", - відрізав Рева.

Андрій Рева
Андрій Рева

Останнє запитання журналістів "добило" Андрія Реву. Продуктивність праці в Німеччині в 10 разів вище, ніж в Україні. Це є наслідком технічного прогресу і розвитку Німеччини?

"Знову мимо, відповів міністр, - це є наслідком того, що українці краще працюють руками, а не головою. Вони шанують традиції і намагаються не вносити зміни у виробничі процеси протягом багатьох десятиліть", - відповів міністр.

"Якщо цей персонаж залишиться на посаді Міністра, ця Влада просто приречена!" - підсумував Шнайдер.

Міністр соціальної політики Рева каже: - Українці витрачають на їжу багато грошей, бо їдять багато. Це на питання, чому українці витрачають 50% доходів на їжу, тоді як німці лише 14%. Ах ти ж зажравшася вінницька базарна морда! Яка у німців середня зарплата? 4000 євро? А у нас? 300$! То німець витрачає 560 євро на їжу, а українець 120 євро! Цинічні виродки! І вони реально ж так думають!

Geplaatst door Йовбак op Donderdag 10 augustus 2017

Нагадаємо, головний "дієтолог" країни, міністр соціальної політики України Андрій Рева, який заявив, що українці забагато їдять, взяв собі заступницю, якій щомісячно платить 25 мінімальних зарплат.

Андрій Рева
Андрій Рева

У міністра соціальної політики України Андрія Реви з'явилася помічниця - молода і симпатична Олександра Чуркіна. Зарплата Олександри становить 93 тисячі грн в місяць.

Як писав раніше Знай.ua, згідно з проектом державної скарбниці, вартість блакитного палива для населення підвищиться на чверть.

газовий лічильник
газовий лічильник

Про це в ефірі українського каналу заявив скандально відомий міністр-дієтолог, він же глава Міністерства соціальної політики Андрій Рева.


Також Знай.ua писав про те, що народні обраниці продовжують дивувати своїм марнотратством.