В Україні у четвер, 25 жовтня, різко погіршаться погодні умови, оголошено штормове попередження.

Про це повідомили співробітники Укргідрометцентру та Держслужби з надзвичайних ситуацій.

Українців попереджають про шквальний вітер до 15-20 м/с.

Рятувальники просять бути обережними поблизу дерев та рекламних щитів та не паркувати під ними автомобілі.

Синоптики також повідомили, що на більшій частині території країни може випасти мокрий сніг.

Температура вночі становитиме 2-7 градусів тепла; вдень +4 +9, у південних областях місцями +8 +13.

На високогір'ї Карпат прогнозується мокрий сніг, хуртовини, пориви вітру 25-29 м/с; температура вночі 0-5 з позначкою "мінус", вдень повітря прогріється, але незначно - до 2-4 тепла.

Погода на вихідні

Найближчими вихідними українців знову потішить тепла та сонячна погода.

Синоптики обіцяють 27-28 жовтня температуру повітря до 15 градусів, а у південних облястях до +19 за Цельсієм.

Популярні новини зараз
Злидні їм не загрожують: три знаки Зодіаку, які збільшать доходи найближчим часом Обмеження скасували: пенсії затримувати більше не зможуть ПриватБанк, Ощадбанк та monobank урізали ліміти на готівку: кого торкнеться Пенсія збільшиться до кінця червня: доплатять трьом категоріям
Показати ще

Нагадаємо, синоптики спрогнозували погоду на останній місяць року. В грудні очікується кілька відлиг, тому назвати місяць холодим не можна буде.

Як повідомляв раніше Знай.ua, потужний ураган відправив цілий острів під воду. Лихо нагрянуло о Гавайських островів у Тихому океані.

Також Знай.ua писав, що у четвер, 25 жовтня, в Росії стихія влаштувала справжнє пекло: нещодавно на Кубані почалася повінь, а тепер просто виходить з-під контролю: вже відомо про смерть двох людей, один зник безвісти, місто Сочі просто відрізане від зовнішнього світу.

Дивіться: Страшна стихія нищить російське місто, люди в паніці, автомобілі забрала велика вода