Міністр соціальної політики шокував фінансово "знекровлених" українців статистикою, яка стосується людей із мільйонними статками.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися
Про це повідомляють ЗМІ з посиланням на відповідну заяву чиновника.
Рева повідомив, що в Україні за станом на вересень 2018 року 134 працівника підприємств отримали місячну заробітну плату в розмірі від 1-24,9 млн грн.
Міністр зазначає, що в число зарплатних мільйонерів, яким нараховується єдиний соціальний внесок, потрапили 1 657 бухгалтерів, з яких четверо отримують від 1-4,7 млн грн. Серед керівників налічується 5 318 мільйонерів.
Крім цього, серед осіб з інвалідністю - 1 041 осіб, 12 з яких отримують 1-6,4 млн грн.
Водночас Рева заявив, що заробітна плата майже 4 млн працівників підприємств не перевищує 4 тисяч грн. Загальна сума їх зарплат за вересень поточного року склав 11,7 млрд грн.
За словами міністра, загалом 51 тис працівників отримали зарплати на загальну суму 6,7 млрд грн. Їх середній розмір становить 131 тисяч грн.
"Таким чином, люди з низькою зарплатою заплатили соціальний внесок з усієї суми заробітку, в той час як 51 тис не самих бідних громадян заплатили ЄСВ тільки 40% своєї зарплати", - резюмував Рева.
Нагадаємо, фінансові експерти занепокоєні ситуацією, яка останнім часом склалася на валютному ринку України, адже обмінники та банки масово заполонили фальшиві гроші.
Про це пишуть ЗМІ із посиланням на відповідні коментарі фінансових експертів.
У повідомленні йдеться, що п'ята частина тіньових коштів в країні — це підроблені купюри. Найчастіше аферисти підробляють гривні великих номіналів — 200 і 500 купюри.
Як повідомляв раніше Знай.uа, в Україні рівень оплати праці є один з найнижчих серед країн Європи, і за цим показником нас вже випереджає Молдова та деякі африканські країни. Згідно з даними МВФ, Україна є найбіднішою країною в Європі.
Середня заробітна плата в Україні за серпень 2018 рік становила 8987 гривень, що еквівалентно 264 Євро; для порівняння: в Польщі – 1102 євро , у Великобританії – 3498 євро, у Франції – 2957 євро, в Німеччині – 3703 євро.
Також Знай.uа писав про те, що через недопрацьований закон підприємці не знають, як уникнути штрафів.