Київський собор, на якому буде ухвалено рішення про об'єднання церков може відбутися 9-10 грудня. Відповідна інформація з'явилася у церковних колах.

Поки що в Українській Православній Церкві Київського патріархату (УПЦ КП) стверджують, що рішення про дату собору не прийнято.

Відомо, що знову перенесли дату Об'єднавчого архієрейського собору, під час якого представники українських православних церков повинні прийняти рішення про об'єднання в складі однієї церкви, а ще обрати її предстоятеля.

Джерела в церковних колах повідомляють, що нової вірогідною датою його проведення стане 9-10 грудня. Однак цю інформацію спростовує прес-секретар УПЦ КП Євстратій Зоря. Він стверджує, що дата взята зі стелі, як раніше з'являлася інформація про проведення Томосу 11 вересня.

Популярні новини зараз

Відкинутий Златою Огнєвіч Тарапата готує "компромат" після участі в "Холостячці": "Є що сказати"

Сестра на годину: українська школярка вигадала, як заробити у вільний від навчання час

Ксенія Мішина роздяглася практично догола, але питання про Еллерта не припинилися: "Кусає лікті"

Андрій Данилко важко захворів перед Новим Роком, Інна Білоконь не знаходила собі місця: "Із паличкою...."

Показати ще

"Так що заздалегідь попереджаю - як і у випадку з "Томосом 11 вересня", "Собор 9 грудня" доведеться "переносити", - написав прес-секретар в Facebook.

Євстратій Зоря уточнив, що "поки немає твердого вирішення всіх ключових сторін" щодо дати собору.

Раніше повідомлялося, що Митрополит Галльський Еммануїл прибув у Київ, щоб взяти участь у проведенні Об'єднавчого собору з приводу створення єдиної помісної церкви в Україні.

"Митрополит Галльський Еммануїл прибув у Київ. Зараз обговорюються тонкощі проведення Собору, який, очікується, що він очолить", — відзначає видання.

Нагадаємо, стало відомо, хто очолить Собор.

Як повідомляв Знай. ua, до обуреного блеяння польських попів приєдналася ще одна країна. Глава вірменської церкви зробив несподівану заяву.

Знай. ua писав, що автокефалія для УПЦ: екс-радник Путіна розповів про страшну помсту. "За своїм значенням цю подію можна порівняти з розпадом Радянського Союзу".