Ветеран АТО і блогер Олексій Петров розповів про те, як діяти чоловікам, що пропустили шість хвиль мобілізації, у тривожній ситуації, що склалася. В першу чергу, Петров закликає чоловіків призовного віку підійти в свій військкомат для уточнення даних.

При цьому, зазначає учасник бойових дій, не потрібно бути наївними і вірити в дезінформацію. Так, чомусь поширений міф, що всіх, хто прийде у військкомат, негайно заберуть "в армію директором танка"

"Мобілізація, повна або часткова, поки не оголошена. А, якщо і буде оголошена, то першими будуть мобілізовані ті, хто має відношення до оперативного резерву – 1", - уточнює Петров.

Ветеран переконаний: усі, хто почав істерику на тему виборів і того, що ситуація в Азовському морі підстроєна спеціально, можуть більше нічого не слухати, а істерити і далі. Прихильників цієї ідеї Петров назвав ідіотами. Також блогер зазначив, що військове положення пропонується ввести до кінця січня, а вибори повинні відбутися через місяць після того, як воно буде знято – в кінці березня.

"Саме ж введення військового положення не забороняє лідеру "нового курсу", головному лижникові Буковелі, чи ще комусь продовжувати ліпити бігборди в три ряди. Не варто стрімголов бігти в магазини змітаючи з полиць все підряд, від "Тампаксів" до пива. Так само не потрібно влаштовувати штурми банкоматів, - пише Петров.

Популярні новини зараз

Діаманти і чисте золото: в Україні створили найдорожчу сукню, від вартості і фото падає щелепа

На дні древнього озера вчені виявили пернатих чудовиськ, чекали на людей мільйони років: неймовірні кадри

Депутати підняли бунт у Раді: трибуна заблокована, хочуть не допустити...

Потужний землетрус накриє Україну: які області під загрозою

Показати ще

Блогер підкреслив, що будь-який пост в соцмережі з фото або відеофіксацією передислокації українських військ – це пряма робота на Кремль.

"Мало того, зараз нас закидають фейковими новинами. Потрібно тричі перевіряти все побачене і почуте", - підсумував ветеран АТО.

"Знай.uа" також повідомляв про те, що Путін нахабно бреше, стосовно агресії в Керчі – з'явилися подробиці. Український омбудсмен намагається достукатися до окупантів.

Стала відома доля членів екіпажу захоплених російськими окупантами в Керченській протоці українських судів.

Про це пишуть ЗМІ з посиланням на повідомлення  українського омбудсмена Людмили Денисової у Facebook.

Нагадаємо,  російські спецслужби містять у керченської лікарні поранених в результаті атаки на три українських корабля і подальшого їх захоплення.

Раніше Знай.uа писав про те, що  після агресії РФ в Азовському морі, над водами Чорного моря з'явився літак-розвідник США.

 Знай.uа повідомляв, що  Міністерство інфраструктури України розраховує на введення нових санкцій з боку країн Європейського союзу та Сполучених Штатів Америки.