Російська національна валюта подешевшала по відношенню до американського долара і євро разом з тим, як розгортаються події в Азовському морі.

Про це свідчать дані Московської біржі.

За станом на 12:00 московського часу понеділка, 26 листопада, американський долар подорожчав до російського рубля-на 22 копійки до рівня 66,42 рубля.

Курс євро за цей час на московській біржі виріс на 46 копійок і зараз становить 75,51 рубля.

Крім того, у понеділок на біржі знизилися і інші індекси.

Популярні новини зараз
У грудні пенсіонерам підкинуть грошенят: хто та скільки отримає Доведеться сидіти у темряві, навіть без відключень: українцям показали новий тариф на світло "Нафтогаз" закликав пенсіонерів по-новому платити за послуги Пенсії ледве вистачатиме на життя: у кого відберуть надбавки та доплати
Показати ще

Індекс РТС (основний індикатор фондового ринку Росії втратив 1,34%, до 1098 пункту, індекс Мосбиржи знизився на 1,15%, до 2315 пункту.

У понеділок, 26 листопада, котирування російської валюти відносно гривні на міжбанківському валютному ринку опустилися до позначки 0.4171/0.4180.

Раніше повідомлялося, що вартість кріптовалюти біткойн (Bitcoin) опустилася нижче 4 тисяч доларів. Це відбулося вперше з вересня 2017 року. Про це свідчать дані порталу CoinMarketCap, повідомляє УНН.

За станом на 8:45 за Києвом вартість кріптовалюти становила 3 728 доларів.

Нагадаємо, 14 листопада, біткойн знизився більш ніж на 10%, і досяг нового мінімуму 2018 року. Курс біткойнів наблизився до історичного максимуму (близько 20 тисяч доларів) у грудні 2017 року. Однак на початку 2018 року на ринку криптовалюта почалася стагнація.

Нагадаємо, військове становище змусить валюту покинути Україну, люди масово продають готівку. Головним фактором стало очікуване введення воєнного стану.

Як повідомляв Знай. ua, долар нещадно палить гривню. Гривня з кожним днем все слабшим.

Знай. ua писав про роботу банків при військовому положення: НБУ пішов на радикальні кроки. Національний банк не бачить ризиків для безперебійної роботи банківського сектора.