Національний банк України на вихідні встановив офіційний курс на рівні 28,22 грн/долар, що на 17 копійок нижче порівняно з попереднім банківським днем. Про це свідчать дані на сайті Нацбанку.

Нацбанк
Нацбанк

Таким чином, у порівнянні з курсом попереднього робочого дня, долар подешевшав на 17 коп.

Євро подешевшав на 27 коп. - 32,05 грн.

Російський рубль дещо впав в ціні і становить 0,424 грн.

Популярні новини зараз
Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо В Україні змінюють "заморожені" тарифи: які послуги подорожчали більше за інші, є і 60% росту Будуть великі штрафи: з якого віку юнаків чекають у ТЦК Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте
Показати ще

Обмін валют
Обмін валют

Раніше повідомлялося, що в 2019 році в Україні іноземна валюта стане більш доступною, але менш контрольованою, адже 7 лютого в силу вступить закон "Про валюту і валютні операції".

Так, згідно з новим законом, небанківські фінансові установи зможуть торгувати іноземною валютою. Ліцензії зможуть отримати кредитні спілки, ломбарди, поштові оператори та недержавні пенсійні фонди.

Крім того, українці зможуть отримувати валюту у звичайних касах банку в разі зняття грошей зі свого рахунку або валютного переказу. Також за новими правилами банки зобов'яжуть приймати і змінювати пошкоджені купюри.

Обмін валют
Обмін валют

Нагадаємо, що фінансові експерти стурбовані ситуацією, яка останнім часом склалася на валютному ринку України, адже обмінники та банки масово заполонили фальшиві гроші. Найчастіше аферисти підробляють гривні великих номіналів — 200 і 500 купюри.

Як повідомляв портал Знай.uа, українці бояться негативних наслідків воєнного стану. Невизначеність призвела до того, що люди масово скуповують на ринку американську валюту, створюючи збільшення курсу і, як наслідок, обвал гривні.

Також портал Знай.uа писав, що у 2018 році кількість вилучених з обігу підроблених гривневих банкнот зменшилася майже на третину, а в грошовому вираженні підробок стало на 48% менше. Якщо порівняти показники з минулим 2017 роком, то на 1 млн шт. справжніх гривневих банкнот припадало близько 3,6 шт. підроблених.