Скандально відомий український танцюрист Сергій Полунін, який нещодавно став громадянином Росії, потрапив в базу сайту "Миротворець".

Про це повідомляють ЗМІ.

Відзначається, що балерун "зарахували" до сайту черех отриманням ним громадянства країни-агресора.

"Колишній український танцюрист Сергій Полунін отримав паспорт Росії (країна-агресор) і російське громадянство", - сказано на сайті "Миротворця".

Крім того варто відзначити. що зірка балету з України, Сергій Полунін не встиг потрапити до Голлівуду, як уже замість рідної держави вирішив прославляти Росію.

Відомий своїми екстравагантними татуюваннями танцюрист отримав російське громадянство. До слова, нещодавно Полунін поділився фотографією своєї нової татуювання, ніж напевно прискорив процедуру отримання документів РФ.

Сергій Полунін— український артист балету. З 2007 по січень 2012 — член Королівського балету в Лондоні, тепер — постійно запрошений соліст. З 2012 був прем´єром Музичного театру ім. Станіславського — Немировича-Данченко, та постійним запрошеним солістом Новосибірського театру опери та балету, прихильник Путіна.

У 22 приймає рішення залишити Лондон і переїжджає в Росію, де влітку 2012 року, за запрошенням артиста балету, балетмейстера й художнього керівника балетних труп двох російських театрів Ігоря Зеленського стає представником музичного театру ім. Станіславського — Немировича-Данченко (Москва), а також постійно запрошеним солістом Новосибірського театру опери та балету.

У серпні 2018 року виступив на фестивалі "Опера в Херсонесі", який проходив у анексованому Криму.

Також варто відзначити, що популярний український танцюрист Сергій Полунін, який також позиціонує себе як актор, днями шокував своїх шанувальників і суспільство постом в Instagram.

Так, Полунін нібито зізнався, що завжди "любив" російського президента Володимира Путіна і готовий його захищати. І ще танцюрист закликав всіх "любити один одного".

View this post on Instagram

Thank you for the Birthday Wishes :) I want to use this day and all your good wishes and send them to Vladimir. in my opinion in some parts of the world he has been treated unfairly with media and that is not right! it hurts me as I have been there and I know how it feels. No body deserves to be treated bad or unfair. When I was A kid growing up I have seen light in him and still now, I see light when I see him. Vladimir will be always protected by my energy and Love. Let’s treat everyone with Love that’s how you change this world for the better. . Спасибо за поздравления с днём рождения :) Я хочу воспользоваться этим днём и направить все ваши добрые пожелания Владимиру. По моему мнению, в некоторых частях мира СМИ относится к нему несправедливо, а это не правильно. Мне больно от этого, так как я был раньше в таком же положении и знаю на себе это ощущение. Никто не заслуживает того, чтобы с ним обращались плохо или несправедливо. Когда я был ребёнком, я видел в нем свет и вижу сейчас. Владимира я буду всегда защищать своей энергией и любовью. Давайте относиться с любовью друг к другу! Только так мы Изменим этот мир к лучшему!

A post shared by Sergei Polunin (@sergeipolunin) on

"Спасибі за привітання з днем народження :) Я хочу скористатися цим днем і направити всі ваші добрі побажання Володимиру. На мою думку, в деяких частинах світу ЗМІ відноситься до нього несправедливо, а це неправильно. Мені боляче від цього, так як я був у такому ж становищі і знаю на собі це відчуття. Ніхто не вартий того, щоб з ним поводилися погано або несправедливо. Коли я був дитиною, я бачив в ньому світло і бачу зараз. Володимира я завжди захищатиму своєю енергією і любов'ю. Давайте ставитися з любов'ю один до одного! Тільки так ми змінимо цей світ на краще!" — написав в Instagram Полунін.

Нагадаємо, українська зірка слізно дякує Путіну, в мережі скандал, вимагають крові.

Як повідомляв "Знай.ua", закоханий у Путіна український балерун знову затанцював перед своїм кумиром.

Також "Знай.ua" писав, що український артист вирішив, що Путін потребує його захисту.

Зірка балету Сергій Полунін продемонстрував своє татуювання - портрет Володимира Путіна