Вживання солодкого алкоголю найгірше позначається на здоров'ї, оскільки збільшує навантаження на печінку. А цим правилом особливо нехтують українці на свята.

Медики дали кілька рекомендацій, які врятують вас від поганих наслідків застілля на Новий рік.

Психіатр-нарколог Євген Брюн повідомив, що правильним вибором у новорічну ніч стане біле сухе вино.

"Краще біле сухе вино, воно найлегше для печінки. Головне - не пити міцних напоїв", - говорить він.

Популярні новини зараз

У Києві воскресили "Москвич" з 90-х: таких було всього 700 на весь світ

Слава Дьомін розповів про жорстку сварку на "Співають всі" з Наталею Могилевською: відразу після "весілля"

Самотня Алла Мазур "заблукала" між двома красунчиками: "Не вдається за когось одного"

Самотня Ірина Білик оголила плече і пообіцяла дещо особливе: чоловікам приготуватися

Показати ще

Як підкреслив фахівець, нічне вживання алкоголю - вкрай шкідливе задоволення для здоров'я. Вночі алкоголь набагато гірше переробляється печінкою, що різко посилює вплив алкогольного токсикозу.

А от кілька келихів солодкого алкоголю взагалі гримуча суміш для нашого організму, за словами лікаря. Це в рази збільшує навантаження на печінку.

Нарколог пояснив, що алкоголь у поєднанні з цукром гірше переробляється організмом, а, отже, його вплив на органи та тканини виявляється більш тривалим.

Раніше британські медики поділилися правилами вживання алкоголю. Перше - не можна пити щодня, повинно бути "вікно". Друге - не можна виходити за рамки допустимої денної дози. Для чоловіків та жіонок вона різна.

Нагадаємо, українцям розповіли, що найвигідніші новорічні пропозиції в магазинах можна знайти лише на алкоголь. Чому супермаркети все більше відмовляються від акцій та розпродажів?

Як повідомляв раніше портал Знай.ua, українцям розповіли, як зміняться ціни на головний новорічний смаколик - мандарини до кінця грудня.

Раніше портал Знай.ua писав, що дієтологи склали список продуктів, якими не можна закушувати алкоголь. Скористайтесь цими порадами в новорічну ніч.

Дивіться: Вся правда про алкогольні напої в наших магазинах. Як обрати якісний?