Українські Карпати заносить снігом, в деяких районах його висота складає майже півтора метра.

Про це повідомляє Гідрометцентр

Карпати
Карпати

"На сніголавинному посту "Драгобрат": температура повітря -8,3°С, сніг, хуртовина. Висота снігового покриву становить 144 см", - кажуть синоптики, уточнюючи, що йдеться про ранкових показниках.

Сніг також накрив сніголавинний пост "Пожежевська", там зафіксували 29-108 см снігового покриву.

Популярні новини зараз
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця Заплатять усі, але один раз: чому українцям почали надсилати додаткові квитанції на газ В Україні 60-річні більше не зможуть вийти на пенсію: коли та як зміняться вимоги до стажу
Показати ще

"Сніг хуртовинний, слабозакріплений. Температура повітря: -8,1°С, вітер: південно-західний, 6 м/с, пориви 8 м/с, низька хмарність, видимість обмежена, сніг. На снеголавинном посту "Плай": температура повітря: -7,1°С, вітер: південно-західний 8 м/с, пориви 10 м/с, туман, сніг. Висота снігового покриву становить 28-79 см, сніг свіжий, пилоподібний, помірно закріплений", - кажуть синоптики.

Нагадаємо, Погода на тиждень: стихія відіграється на українцях, не ховайте пуховики

цього тижня по всій території України синоптики прогнозують контрастну погоду - мороз, відлига і подальше похолодання. Снігопади пройдуть тільки в деяких областях країни. Про це повідомляє український Гідрометцентр.

Як раніше повідомляв "Знай.ua" Погода на 17 січня: в Україну прийдуть морози, залишайтеся вдома

У четвер, 17 січня, майже по всій території України буде досить сонячно і тепло. Вдень температура повітря підніметься, і у всіх областях країни істотно відчуватися "плюс", лише на Сході буде спостерігатися невеликий "мінус".

Про це повідомила відомий народний синоптик Наталка Діденко на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Також Знай.ua" писав про те, що Синоптики приголомшили глобальним прогнозом на 2019: выморозит і підсмажить

Дослідники стверджують, що глобальні температури в 2018 році стали більшими на 1°C, ніж у доіндустріальну епоху.

Однак у деяких частинах Російської Федерації і Центральної Азії, а також на північному сході Північної Америки, загальна температура повітря була нижче середньорічний за підсумками 2018 року