Кримчанин розповів про життя у Криму після окупації та пустуючі пляжі, на яких більше не видно не лише туристів, а й місцевих жителів.

Про це пише видання  Крим.Реалії та публікує відповідне відео.

Кримчанин каже, що перед телекамерами російських каналів окупанти "звільняли" пляжі від зборів, а уздовж ПБК ходили патрулі - вони зрізали замки, зносили огорожі та відкривали проходи до моря.

Однак через чотири роки пляжі виявилися недоступними для місцевих жителів, розповідає чоловік.

За його словами, через деякий час окупанти почали "піджимати" і обмежувати доступ до пляжів, потім зробили їх платними, а тепер на деякі з них потрапити узагалі неможливо.

За його словами, вихід людей на акції протесту не дав жодного результату, а лише обернувся судовими справами для учасників протесту. У підсумку, за його словами, місцеві мешканці "розчарувалися" у Кремлі.

путін
путін

Нагадаємо,  мешканці окупованого Росією Криму продовжують публікувати знімки, які демонструють всі "принади" нового життя.

Нещодавно, відомий кримський блогер RoksolanaToday&Крим у своєму Twitter поділився черговою фотографією з півострова. На знімку можна побачити величезний пустир неподалік від житлового масиву в Керчі. Колись на цьому місці було зелене поле, яке зараз перетворилося на величезний смітник. Свинську поведінку окупантів не зупиняє навіть саморобна табличка з написом "Штраф 5 тисяч рублів".

Як повідомляв раніше Знай.ua,  у окупованому Криму "відзначили" закриття пляжного сезону, проте туристів поблизу берегів Чорного моря, як не було так і немає.

Фото порожніх пляжів півострова опублікувала блогер RoksolanaToday&Крим на своїй сторінці в Twitter.

Користувачі мережі розмістили доволі цікаві знімки на яких зображені вулиці та пляжі анексованого Криму, де можна побачити мінімальну кількість людей.

"Як в Гурзуфі жовтень чекали", - підписала фотографії блогер.

Також Знай.ua писав про те, що  відомий російський блогер під ніком Varlamov виклав на свого каналі на YouTube відео, в якому показав реалії окупованого Севастополя.