Українцям показали зарплати працівників Кабінету Міністрів за грудень 2018 року.

Зарплата
Зарплата

Про це пише Рoliteka.

У повідомленні йдеться, що абсолютним "грошовим лідером" став віце-прем’єр Павло Розенко, який минулого місяця заробив 174,3 тисячі гривень, причому в цю суму входять премія та матеріальна допомога.

Павло Розенко
Павло Розенко

Популярні новини зараз

Наталя Могилевська показала, з ким живе в новому будинку: "Хто цей чоловік?"

Леся Нікітюк показала, як виглядала в 18 років: "Накладні вії і іконка"

Жителі селища виявили тисячі мертвих тіл на березі річки

51-річна Ірина Білик на "Масці" вразила українців зовнішністю: "Що з обличчям?"

Показати ще

Друге місце у грошовому рейтингу посів перший віце-прем’єр – міністр економічного розвитку Степан Кубів, якому нарахували майже 134 тисячі гривень, більше 50% з яких складають преміальні.

Іншим віце-прем’єрам – Іванні Климпуш-Цинцадзе, Геннадію Зубку, В’ячеславу Кириленку, Володимиру Кістіону, а також міністру КМУ Олександру Саєнку в грудні теж нарахували премії, всі вони в підсумку поклали в кишені понад 100 тисяч гривень.

Володимир Гройсман
Володимир Гройсман

Водночас глава МВС Арсен Аваков в грудні отримав 107,1 тисячі гривень. Топ-поліцейському нарахували премії за листопад і грудень.

Арсен Аваков
Арсен Аваков

Цікаво, що на останніх позиціях рейтингу опинилися Юрій Стець, який отримує тільки оклад і індексацію, а також керівник Кабміну Володимир Гройсман (37,5 тисячі гривень).

Володимир Гройсман
Володимир Гройсман

Найбільше в грудні нарахували заступнику голови Мінфіну Юрію Джигиру – майже 244 тисячі гривень. Тут премія, грошова допомога і матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових проблем.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Володимир Гройсман анонсував українцям середню заробітну плату 10,5 тисяч гривень в 2019 році.

Володимир Гройсман
Володимир Гройсман

Про це стало відомо із повідомлення прес-служби Кабінету Міністрів. Гройсман мрійливо повідомив, що "покращення" вже зовсім близько.

"Середню зарплату прогнозуємо близько 10,5 тис. гривень, але я переконаний, що цей показник буде вищим", - написано в ньому з посиланням на слова Гройсмана.

Як повідомляв раніше Знай.ua, уряд України прогнозує у 2019 року зростання середньої заробітної плати до 10,5 тисяч гривень.

Також Знай.ua писав про те, що в Україні середня заробітня плата у грудні зросла до 10,573 гривень.