Як стало відомо журналістам, через місяць молодий чоловік помер. Перед одруженням молодий чоловік начебто поїхав за кордон на заробітки і привіз звідти 15 тисяч доларів. І тільки після смерті юнака його рідні дізналися, навіщо той їздив за кордон, коли побачили шрам від проведеної донорської операції. Очевидно, хлопець не знав, наскільки небезпечним є донорство нирки... 

Правоохоронці переконані, що випадки торгівлі органами відстежити майже неможливо. Найчастіше українці їдуть продавати нирки в Еквадор, Косово, Азербайджан, що ще більше ускладнює розслідування.

Крім того, ті люди, які віддають свій орган, отримують лише малу частину грошей, всього 3-15 тисяч доларів, коли чорний ринок органів (де найчастіше торгую нирками, частиною печінки або кістковим мозком) оцінюють в 20 мільярдів доларів.

Популярні новини зараз

Звичайний вітамін С зможе вилікувати онкохворих: неймовірне відкриття змінить усе

Піднімався не тільки настрій: в мережу злили фото найгарячіших дівчат з водохресної ополонки

Слідом за Гончаруком? Зеленський зробив заяву про відставку: "Мені довелося"

Жінки йтимуть на пенсію у 55: Зеленський вніс поправки до закону 4-х річної давності

Показати ще

Щороку майже два з половиною десятки українців нелегально продають свої органи. Про наслідки таких "заробітків" і їх тенденції мало відомо...

Нагадаємо, Лікар таємно запліднив сотні пацієнток: його діти вимагають посадити батька у в'язницю

Одинадцять чоловік подали колективний судовий позов проти доктора, який виявився їх біологічним батьком. Передає Clutch.

Канадський лікар-репродуктолог Норман Барвін виявився багатодітним батьком. Як виявилося, під час процедури штучного запліднення доктор використовував не сперму донора, а свою власну.

Як раніше повідомляв "Знай.ua", п'яний, як чіп, лікар намагався прооперувати хворого: ось як його за це покарали. У Львові завершилось розслідування обурливого випадку, коли хірург військового госпіталю був звинувачений у появі п'яним на операції. Неадекватний стан хірурга помітив анестезіолог, а три працівника шпиталю дали письмове підтвердження.

Також "Знай.ua" писав про те, що лікарі назвали небезпеку головного зимового аксесуара: десятки жахливих хвороб. Все тому, що цей елемент одягу необхідно прати, як і інші речі. 

Взимку шкіра людини піддається перепаду низьких та високих температур, через що можуть виникати проблеми. Але дерматологи знайшли іншу причину виникнення прищів – зимові шарфи.