Експертам вдалося вивчити український ринок і з'ясувати, якого податку українці намагаються уникнути найчастіше.

Про це розповіли експерти ринку нерухомості.

В результаті проведення соціологічного опитування виявилося, що більшість власників при здачі квартири не платять податки державі. Орендодавці ухиляються від оплати з метою отримування максимального доходу від здачі житла в оренду.

Популярні новини зараз

Двох львів'ян вбила страшна інфекція, схоже на коронавірус

8-річна дружина віддала Богу душу після першої шлюбної ночі з 40-річним чоловіком

Українка показала, як Vodafone підло розводить на гроші вірних клієнтів

Сині кити - ще квіточки, ця гра може коштувати життя вашій дитині, відео

Показати ще

Зазначимо, що лише 30% від загальної кількості орендодавців платять податки державі. Більше того, існують такі області, в яких рівень цього показника становить лише 15%. Серед них — Ужгородська, Хмельницька, Полтавська і Чернігівська.

Звернемо увагу, що найчастіше податки платять жителі північних областей — Київської, Житомирської, Вінницької, Чернігівської, Сумської і так далі.

В частині центральних і південних областей, податки сплачують лише 20% орендодавців. Іншим "бізнесменам" загрожують штрафи у випадку, якщо фіскальна служба України виявить відповідні порушення.  

Нагадаємо, субсидіювання – болюче питання, яке вже давно розхитує нерви українців, що мають повне право претендувати на державну допомогу. В народі навіть ходить анекдот: - Бабуся, а як ти в соцмережах розібралася? – Ха, онучок, я з субсидіями розібралася, мені тепер нічого не страшно.

І було б смішно, якби не було так сумно. Кабмін постійно змінює розміри, умови отримання і спосіб виплати субсидий, встежити за ходом подій не так вже й просто.

Кабінет міністрів України скоротив до одного місяця максимальний період простроченої заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг для призначення субсидій.

Раніше Знай.uа писав, що тисячі українців втратять пільги: влада почала відсіювати субсидиантов.

Раніше повідомлялося, що Укрзалізниця накрутить ціни на іржавий мотлох, дорожче, ніж у літаку.

Дивіться: субсидії в Україні отримають не всі: нові правила і механізм розрахунку