Польша досі залишається в топі з працевлаштування за кордоном, хоча й інші країни також набирають популярності.

Три чверті зарубіжних вакансій впевнено займає польський роботодавець. Але є ще щонайменше п’ять країн, куди наших людей приймають на роботу з відкритими обіймами на великі оклади, передає "Голос Карпат".

Це Чехія, з якої приходить кожна третя вакансія. В середньому тут готові платити $1 тис. Найчастіше роботодавець шукає у нас різноробочих, пекарів і пакувальників. Ще потрібні машиністи на автонавантажувачі.

На третьому місці за популярністю розмістилася Німеччина. Тут також частіше шукають різноробочих. Не менший попит на сортувальників і водіїв. В середньому німці готові платити за цими вакансіями в межах 41 тис. грн.

Популярні новини зараз
Хто заслужив на пенсію майже 10 000 грн: нова формула ПФУ наповнить вашу кишеню грошима Потрібно встигнути: українцям, з квитанціями за світло на руках, назвали важливу умову З 28 квітня та до 5 травня: "Нафтогаз" закликав споживачів оглянути газові лічильники З 1 травня доведеться виживати без допомоги: кому перестануть виплачувати субсидію
Показати ще

Також активно набирає іноземців Словаччина. Правда, платять тут трохи менше, ніж в тій же Чехії, – близько 25 тис. грн. Підшукують все тих же різноробочих, пакувальників і зварників, водіїв та кухарів.

Потребує робочих рук і Угорщина. Тут роботодавці пропонують найманим працівникам близько 18 тис. грн.

заробітчани
заробітчани

Замикає п’ятірку країн за кількістю вакансій для українців Ізраїль. Різноробочим, прибиральникам і пакувальникам там платять дуже непогано – в середньому 55 тис. грн. Це в 5 разів більше від середньої зарплати в Україні.

У Канаді різноробочих і зовсім готові озолотити. Середні оклади в цій країні становлять 97 тис. грн. Ось тільки шукають українців нечасто.

У Болгарії і Туреччині працівникам і зовсім пропонують оклади ненабагато вищі за українські – в середньому до 15 000 грн. Але попит на наших роботяг у другому півріччі 2018-го помітно підріс, кажуть експерти.

заробітчани
заробітчани

Нагадаємо, що опубліковано рейтинг найкращих зарплат та вакансій: няні, фермери та робота для студентів.

Як повідомляв портал Знай.ua, що вчені назвали популярні професії, які зникнуть у найближчі роки: як не стати безробітним.

Також Знай.ua писав про те, що чергова країна заманює українських заробітчан.