Лідера анархістів планують поховати в Україні.

Про це стало зрозуміло зі слів голови Гуляйпольської райдержадміністрації Олександра Іщенка.

За його словами, документи про перевезення праху Нестора Махна в Гуляйполе вже готові.

У розгляді цього питання приймав участь міський голова, а також депутати та керівництво обласної адміністрації.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Показати ще

"З нашої сторони готові всі документи, є заява внучатого племінника Нестора Махна після повернення на батьківщину праху його предка. Вже вирішили, де повинен знаходитися прах Нестора Махна — у музеї", - каже голова.

"Зараз чекаємо остаточного відповіді від французької сторони. Тому що французька діаспора проти повернення праху. Тому це питання вирішується на рівні міжнародних відносин", - додає Іщенко.

Голова Гуляйпольської райдержадміністрації відзначає, що Нестор Махно є історичною особистістю світового масштабу. Тому в ВІДГ вже розроблені проекти по маршруту Нестора Махна, який буде цікавий туристам, створення махновських островів.

"Звичайно, на їх реалізацію потрібні кошти. І ці питання будемо вирішувати відразу після того, як закриємо нагальні аспекти: ремонт і будівництво основних об'єктів міста і району, а також важливих напрямків автодоріг", - каже голова.

Варто нагадати, що Мало кому відомо, що під час війни Гітлер об'їздив майже всю України. Фюрер побував у Полтаві, Умані, Маріуполі, Запоріжжі, Житомирі, Бердичеві.

"Ми з труднощами вириваємо біля моря кілька метрів землі, ми мучимося, освоюючи болота, тоді як в Україні безмежно родюча земля. І ця земля чекає нас. Україна нам може дати те, чого не вистачає Німеччини. Ця задача повинна бути виконана, незважаючи на втрати", - говорив Адольф Гітлер.

Нагадаємо, Мумія роками "жила" по-сусідству з тернополянами

Як раніше повідомляв "Знай.ua" Дослідники розкрили загадку 300-річного малюка

Також Знай.ua" писав про те, що "Турнір краси": як у міжвоєнному Львові вибирали найбільш гідну панночку