На одній з виборчих дільниць в Києві прийняли пологи, яка розташована в пологовому будинку Подільського району.

Про це написала на своїй сторінці в Facebook журналістка Рена Назарова.

Варто відзначити, що пологи відбувалися близько десятої ранку, фактично відразу ж після того, як породілля встигла проголосувати на виборах президента.

"З приємного: на одній з дільниць, який в пологовому будинку на Подолі, майже годину назад народилася дівчинка. Породілля встигла виконати свій громадянський обов'язок, - написала автор поста.

У свою чергу прес-служба департаменту охорони здоров'я КМДА додали, що у всіх пологових будинках столиці створено умови для проведення голосування хворих, що не могли прийти до своєї дільниці.

Популярні новини зараз

Заміжня Оля Цибульська заговорила про курортний роман: "Вже горить"

Катерина Репяхова не витримала і "втекла" від Віктора Павлiка з дитиною: "Хочеться Стаса Михайлова"

Від підопічної Потапа Мішель Андраде у Болгарії втік чоловік: "В мене вже є один лисий"

Віктор Павлік розповів про велике горе: "Потрапив в аварію, покалічений..."

Показати ще

Крім того зазначається, що до хворих, які за рекомендацією лікарів зберігають постільний режим, урни приносять члени виборчої комісії.

Варто нагадати, що передвиборну кампанію поточного року вже назвали однією з найбрудніших в історії України, проте можливі правопорушення у день голосування, про що говорять експерти. Що потрібно приготувати перед голосуванням і як діяти в непередбаченій ситуації?

Для голосування потрібно паспорт або інший документ, який підтверджує українське громадянство, а також прийти на виборчу дільницю за місцем реєстрації. Якщо вам не прийшло запрошення, то дізнатися місце голосування, а також перевірити правильність написання своїх ініціалів можна на сайті Державного реєстру виборців.

Нагадаємо, в неділю, 31 березня, відбудуться вибори президента України. Голосувати зможуть українці, які й не перебувають на території нашої держави. Однак це стосується не всіх. Українські політв'язні у Росії не зможуть віддати свій голос на цьогорічних виборах президента України 31 березня.

Як повідомляв "Знай.ua", вдова американського сенатора Джона Маккейна приєдналася до делегації міжнародних спостерігачів за президентськими виборами в нашій країні, організованої міжнародним республіканським інститутом США.

Також "Знай.ua" писав, що майбутні вибори президента України, які відбудуться 31 березня, можуть сфальсифікувати досить незвичайним способом.

Підсумки президентства Порошенко: бездарно втрачений час - Гордон