З момент введення субсидій українським урядом, ця державна допомога зовсім не покращиа життя більшості українців, а, навпаки, викликала ще більше недовіри до влади та безліч суперечок.

Про це повідомляє "Акценти".

Так, вже починаючи з квітня 2019 на громадян чекає новий перерахунок субсидій. Субсидіанти, які раніше могли розраховувати на державну допомогу на оплату комполуг, можуть про неї забути, принаймні половина українців.

тарифи

Так, кількість отримувачів субсидій збираються урізати вдвічі.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Показати ще

Допомога для тих, хто залишиться просто буде зменшена. Згідно нових правил перерахунку субсидії не будуть враховувати опалення, а також в розрахунок візьмуть реальний рівень доходу громадян.

гроші

Однією з основних проблем субсидії є той факт, що українці, які не отримують матеріальну допомогу від держави, витрачають менше комунальних послуг, тобто економлять. Дотакоєекономії уряд прагне спонукати усіх.

Так і ті, хто отримує субсидії не завжди добирають норму, прописану в законі. Згідно новим правилам "недобір" і буде повертатися сім'ї у вигляді грошового еквівалента, щоб мотивувати українців раціонально розпоряджатися комуналкою.

соцзахист

Варто відзначити тих, хто не може розраховувати на отримання субсидії ні в якому разі:

  • площа будинку 200кв. м або квартири — 120 кв. м;
  • машина віком до 5 років;
  • була зроблена покупка на суму від 50 тис. грн;
  • останнім часом не сплачували ЄСВ і не перебували на обліку в Центрі зайнятості.

Нагадаємо, експерти застерігають, що монетизація субсидій може збільшити кількість тих, хто не платить рахунки за комунальні послуги, тобто боржників.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", депутати розповіли, як на землі для дитсадків відмивають гроші.

Також "Знай.ua" писав про те, що робити, аби не втратити субсидію: як не припуститися фатальної помилки на старті монетизації.

Дивіться: Чому мільйони допомоги від ЄС так і не дійшли до українців