Популярний в Україні дитячий лікар Євген Комаровський відомий також як телеведучий програми "Школа доктора Комаровського". Крім того, медик ще й активний користувач соцмереж, де також дає корисні поради батькам стосовно дітей. Наприклад, на своїй сторінці в Instagram лікар часто відповідає на питання користувачів, які стосуються дітей. У новому випуску своєї рубрики доктор Комаровський розповів, як убезпечити дитину в його кімнаті.

"Ми вже з вами говорили, якою має бути дитяча кімната для дитячого здоров'я, тепер давайте поговоримо про те, якою вона має бути для дитячої безпеки. Почніть тему безпеки з вікна. Насамперед дитина не повинна мати можливості його відкрити і вивалитися, по-друге, зверніть увагу на підвіконня: на підвіконні не повинно бути ніяких горщиків з квітами, тому що, якщо вони там є, вони рано чи пізно впаде комусь на голову.

Всі меблі, вся побутова техніка, мають бути найретельнішим чином закріплені. Не повинно бути ніяких мотузочок, за які дитина потягне, тобто, якщо є які-небудь штори, жалюзі – мотузочок бути не повинно. Фіксую увагу на електриці: зрозуміло, захисні накладки на розетки, звичайно ж заховані всі дроти. Фіксуємо двері, тобто двері жодним чином не повинні притиснути дитині пальці. І особливу увагу зверніть на захисні накладки на кути", - розповів популярний український педіатр.

Популярні новини зараз

Зеленський вперше відреагував на пісню про Гонтарєву, Пікалов з "Квартал 95" злив листування: "Треба дивитися легше"

"Я втратив… дружину": чоловік Меган Маркл зробив сенсаційну заяву, подробиці

АТБ приголомшив "майстер-класом" зі зміни цін в одну секунду, українці регочуть: "Охоронець згриз"

Єпіфаній "скасовує" Різдво: 7 січня більше не свято

Показати ще

View this post on Instagram

Мы уже с вами говорили, какой должна быть детская комната для детского здоровья, теперь давайте поговорим о том, какой она должна быть для детской безопасности. ⠀ Начните тему безопасности с окна. Прежде всего ребенок не должен иметь возможности его открыть и вывалиться, во-вторых, обратите внимание на подоконник: на подоконнике не должно быть никаких горшков с цветами, потому что, если они там есть, они рано или поздно упадут кому-нибудь на голову. ⠀ Вся мебель, вся бытовая техника, должна быть самым тщательным образом закреплена. Не должно быть никаких веревочек, за которые ребенок потянет, то есть, если есть какие-нибудь шторы, жалюзи – веревочек быть не должно. ⠀ Фиксирую внимание на электричестве: разумеется, защитные накладки на розетки, конечно же спрятаны все провода. ⠀ Фиксируем двери, то есть двери никоим образом не должны прижать ребенку пальцы. ⠀ И особое внимание защитным накладкам на углы. ⠀ #докторкомаровский #видеоЕОК #шдк #школадокторакомаровского #безопасность #детскаякомната

A post shared by Доктор Комаровский (@doctor_komarovskiy) on

Нагадаємо, Комаровський розповів, як сварки батьків впливають на дітей. Доктор Комаровський закликав батьків не "вбивати" дітей своїми сварками.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Комаровський розповів, чому проголосує за Зеленського.

Також портал "Знай.uа" писав, що Комаровський навчив матусь міряти температуру.