У Держстаті скрупульозно підрахували, скільки в середньому заробили харків'яни у квітні, а також скільки мешканці області отримували за одну годину своєї роботи.

У прес-службі ГУ статистики у Харківській області розповіли про заробітки місцевих жителів.

Згідно з опублікованими даними, середня зарплата штатного працівника в Харкові в квітні 2019-го року склала 8891 гривню. У порівнянні з показниками березня, заробіток жителів області збільшився в середньому на два відсотки. При цьому середня номінальна зарплата включає також посадові оклади, премії, надбавки, оплату за невідпрацьований час, а також податок на доходи фізичних осіб і військовий збір.

Варто відзначити, що найвищий заробіток за традицією у працівників авіаційної сфери: вони заробляють понад двадцяти тисяч гривень щомісяця. Хороші зарплати у представників сфер інформації і телекомунікацій, фінансової та страхової діяльності, оборони і обов'язкового соцстрахування.

Популярні новини зараз
Надя Дорофєєва показала як розважається з новим обранцем, в Мережу попали фото: "Так швидко, після розлучення" Легенда "Танці з зірками" Влад Яма показав райську ідилію з дружиною і сином на березі океану: "Як не думати про минуле" Євген Кошовий з "Кварталу 95" ледь не розревівся, виїхавши до Варшави: "Нікуди повертатися" Олексій Арестович зізнався, що його життя висіло на волосині з початку війни з рф: "Негідники з Офісу Президента"
Показати ще

Середній розмір заробітної плати станом на квітень склав 6090 гривень. Зарплату вище мінімальної – 4173 гривень – пропонують більш ніж 92% роботодавців. При цьому Київ зберігає лідируючу позицію по самій високій середній зарплаті по країні. На другому місці – підконтрольна Україні частину Донецької області. Харківська область йде на п'ятому місці.

Портал "Знай.uа" нагадує про те, що відео, на яке потрапили підлітки, які використовують сквер недалеко від площі Поезії у Харкові в якості громадського туалету, набирає все більше переглядів на YouTube.

Також Знай.uа" повідомляв про те, що початку першого повноцінного тижня червня у Харкові збережеться стійка спекотна погода.

Раніше ми писали про те, що у Харкові представники місцевих військкоматів влаштували "полювання" на осіб призовного віку прямо на міських вулицях.