Україна дуже часто вкладає грошові ресурси в розвиток того, що не має перспектив,так як наша держава не витримує конкуренцію у певних сегментах ринку. Вкладаючи гроші в такі галузі, українська влада підтримує корупційні практики, не розвиваючи державу і не створюючи чогось конкурентного.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяНа цю тему поміркував відомий український політолог Юрій Романенко на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook. Очевидно, таким чином він відреагував на виділення з державного бюджету коштів на кіно і відеоблоги.
Політолог дуже доступно пояснив, чому він проти підтримки українського кінематографу.
"Ми не повинні знімати л*йно, підтримуючи корупційні практики. От і все. Підтримуючи корупційні практики ми ризикуємо назавжди залишитися в л*йні. Тому краще акумулювати ресурси на те, що реально дає ефект, наприклад, зайві 15 км гарної дороги, ніж викидати ярд гривень в рік на те, щоб тішити себе ілюзіями, що ми таким чином створює там хороше кіно. Ми нічого не створюємо." - упевнений Романенко.
Для прикладу він наводить вкладення коштів в автомобілебудування. За 20 років ми замість 400 тис. авто стали випускати кілька тисяч, при величезних митах, які підтримували імпортерів накшталт Порошенко
Політолог також виокремив і ключове завдання держави на чолі з Володимиром Зеленським:
"Руйнування всіх корупційних практик, які постійно викачують бабло на порожнечу. А кошти спрямовувати на те, що дає відчутний реальний відчутний ефект - мости, дороги, каналізацію, підвищення зарплат чиновникам підвищує ефективність держінститутів. Краще запитати з таких чиновників, ніж потім слухати казки про те, чому ще 20 фільмів провалилися в прокаті."
Юрій переконаний, що всі повинні вчитися жити в конкурентному середовищі:
"Все, що не здатне жити нехай здохне. Тому що інакше здохне ця країна. Яка буквально вимирає, бо в голові у більшості цінності відсмоктати у когось ресурси нічого не роблячи. А там хоч потоп."
В коментарях українці висловили свою думку на цей рахунок:
"Вкладати ярд в кіно, до речі, це можна і потрібно (без грошей сьогодні касове кіно зняти важко, якщо взагалі можливо). Тільки своїх, а не з бюджетних", "Не згоден, тим більше, кіно знімається під аудиторію... І перехід кількості в якість ще ніхто не відміняв", "А є взагалі успішні приклади, коли якась держава фінансує кіно і воно нормальне?", "Кіноматограф - це частина інформаційної боротьби. Якщо ми не будемо знімати нашу версію історичних подій, то обивателі будуть дивитися московську".
Нагадаємо, Зеленський відмовився підписати спільну заяву з Вселенським патріархом.
Як повідомляв портал Знай.uа, Зеленський готує реформу, що кардинально змінить життя українців.
Також портал Знай.ua писав, експрезидента схопив спецназ, корупційні ігри закінчилися.