До 2020 року українцям доведеться скоротити кінцеве споживання електроенергії на 20%, а на 2030 рік - на 30%. Такі заходи доведеться зробити у зв'язку з Національним планом дій з енергоефективності, в якому прописано, яким чином країна буде це робити. Таким чином Кабмін виконав одну з вимог відповідної директиви ЄС.

Так, основним інструментом, який має вплинути на скорочення відсотків споживання в житловому секторі є Фонд енергоефективності, який запрацював у 2019 році.

Популярні новини зараз

Головне за ніч: мрія Зеленського, казус з Порошенком на Майдані, мінімалка у 7 тисяч гривень та нові ціни на продукти

Перша леді змінилася до невпізнаваності після пластики: фото облетіли весь світ

Поціловані Богом: ці знаки Зодіаку наділені незвичайним даром згори

Рідні Притули потрапили в ДТП: аварія відправила до реанімації маму з дитиною

Показати ще

Чудові новини!

Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android  або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!

"Ми впроваджуємо нові заходи щодо довгострокового планування державної політики щодо енергоефективності на виконання вимог Директиви 2012/27/ ЄС на предмет встановлення цільових показників скорочення первинного/кінцевого енергоспоживання. Так, споживання первинної енергії в Україні  2020 році не повинно перевищувати 101,3 тис. тонн нафтового еквівалента, а кінцеве – 55,5 тис. тонн". зазначив міністр регіонального розвитку Геннадій Зубко

Нагадаємо, Зеленський позбувся бізнесу: хто отримає "Квартал 95" і "Лігу сміху" в свої руки.

Як повідомляв Знай.uа, донька Кошового стала фіналісткою Нацвідбору на Євробачення-2019: тата переповнює гордість.

Також Знай.uа писав, в Україні спростили отримання громадянства: чим загрожує указ Зеленського.