Нардепи від партії Порошенка "Європейська солідарність" зареєстрували в Раді постанову, що блокує підписання закону про кешбеки. Документ оприлюднили на сайті парламенту.

Постанову вже передано на розгляд. До тих пір, поки законопроект не приймуть якесь рішення, спікер Ради Дмитро Разумков або президент Володимир Зеленський не можуть його підписати.

Уточнимо, що кешбеки можна буде отримати за скаргою на недобросовісних продавців. Якщо покупець помітить у товарному чеку невірно зазначену суму або його не дадуть, тоді зможе отримати винагороду.

Продавець зобов'язується заплатити штраф у розмірі 150% за товар або послугу. Частину штрафу (100% від вартості товару) віддадуть покупцеві, а частина (50%) отримає держава.

Популярні новини зараз
Пенсіонерів залишать без копійки: кому загрожує припинення виплат у 2025 році Гороскоп на 13 березня: для кого четвер може стати справжнім викликом Пенсіонерам видаватимуть безкоштовні ліки: хто та як може отримати На пенсійну карту гроші більше не прийдуть : хто залишиться без соцзабезпечення
Показати ще

Нагадаємо, що в Україні скасували важливий податок: що потрібно знати кожному.

Як повідомляв портал Знай.uа, Зеленський виграв трохи часу для "євробляхерів": коли почнуть штрафувати.

Також портал Знай.uа писав, що у Раді зареєстрували кілька законопроектів, з метою не тільки зберегти дороги країни, але і поповнити дорожній фонд.