Заступник Міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Сергій Ніжинський на зустрічі з представниками Консульської канцелярії Посольства Італійської Республіки в Україні у сфері усиновлення зробив важливу заяву. За його словами, незабаром буде підписано міжурядову угоду про співробітництво у сфері міждержавного усиновлення.

"Для досягнення поставленої мети нам необхідно постійно посилювати співпрацю між компетентними органами наших країн", - заявив Сергій Ніжинський.

Він зазначив, що уряд збирається вирішити питання, через які у італійських батьків виникають проблеми з усиновленням українських дітей. Серед них невідповідність документів і некоректна поведінка органів усиновлення в Україні. За словами Сергія Ніжинського, дані питання можна вирішити шляхом приєднання України до Конвенції про захист дітей та співробітництво у сфері міждержавного усиновлення.

Раніше в Мінсоцполітики вирішили змінити систему усиновлення та опублікували законопроект, згідно котрому ставати опікунами можуть не тільки подружні пари, але і самотні люди. Для прийомних батьків запустять обов'язкове проходження спеціальних курсів.

Популярні новини зараз

Яке свято 18 жовтня: чого не можна робити в цей день

Тимошенко з'явилася на роботу в берцях від Prada: українцям показали ціну, краще присядьте

Таємничу незнайомку, яка зірвала марафон Зеленського шукають всією країною: "Розкопати і висвітлити"

Нев'їзна Корольова втратила найріднішу людину, довелося "стукати" до Зеленського: тяжкі кадри

Показати ще

Дитбудинок
Дитбудинок

Нагадаємо, нові ціни на комуналку змусять українців пити Карвалол, зиму переживуть обрані.

Раніше Знай.ua повідомляв, в НБУ розповіли, чому курс гривні буде тільки рости.

Також Знай.ua писав, в Україні збільшать соціальну допомогу молодим батькам.