З понеділка, 21 жовтня, в Україні набув чинності Кодекс за процедурами банкрутства, який був прийнятий Верховною Радою ще в жовтні 2018 року. Про це повідомляє прес-служба Міністерства юстиції.

"З 21 жовтня 2019 року вводиться в дію Кодекс України за процедурами банкрутства, який набув чинності 21 квітня 2019 року", - йдеться в повідомленні.

Слід зазначити, що Верховна Рада України 18 жовтня минулого року прийняла даний Кодекс, який впроваджує в країні інститут банкрутства фізичних осіб. Його основна мета - збільшення ефективності процедур банкрутства, рівня захищеності прав кредиторів, поліпшення процедури продажу майна боржника на аукціоні, зростання рівня виконання контрактів і судових рішень, залагодження відносин щодо відновлення платоспроможності фізичних осіб, які потрапили в скрутному фінансовому становищі і потребують допомоги від держави.

Популярні новини зараз

Найкращі анекдоти на четвер 14 листопада врятують від осінньої хандри

В окупованому Криму катастрофа: страшна стихія накрила півострів, тисячі людей в небезпеці

В сім'ї Потапа чекають на поповнення: вже відома стать малюка

Потужний землетрус накриє Україну: які області під загрозою

Показати ще

Нагадаємо, що нова влада відверто працює на інтереси олігарха Ігоря Коломойського не тільки в сфері електроенергетики.

Як повідомляв портал Знай.ua, не встигли вщухнути скандальні факти щодо зобов'язання НАБУ Вищим антикорупційним судом внести до ЄРДР відомостей про кримінальні правопорушення Кличко за Шулявській розв'язки, як мер Києва піддав вогника черговим кричущим фактом.

Також портал Знай.ua писав, що директор господарсько-фінансового департаменту Міністерства аграрної політики та продовольства України Баграт Ахіджанов побудував ряд схем на підзвітних відомству держпідприємствах, ставши фактично «сірим кардиналом» у аграрній сфері та обкрадаючи державу на мільйони бюджетних гривень, повідомляє Антикор.