В опалювальному сезоні-2019-2020
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЧи не забрали допомогу, перевіряла українка Ганна, яка торік мала субсидію. З її слів, навіть попри це, зігрітися їхній сім'ї не вдавалося, та й газ доводилося економити. Жінка розповіла й про ситуацію своєї матері-пенсіонерки:
"У неї пенсія дві тисячі, а за комунальні послуги вона повинна була платити 1400-1500 гривень за півбудинку в селі", – ділиться жінка.
Інша українка також дізнавалася про субсидії своєї матері-пенсіонерки, яка минулого року користувалася пільгами на світло та газ. Виявилося, що цього року субсидію їй продовжили автоматично, оскільки змін в родині пенсіонерки не було, боргів за квартплату також. Щоправда, на яку суму нарахують субсидію – люди дізнаються у квитанціях в наступному місяці.
"Субсидії були нараховані ще раніше, і ті люди, які вже є в програмі, – вони будуть отримувати ці субсидії й у наступному опалювальному сезоні", – зазначає міністр Мінсоцполітики.
Урядом було спрощено отримання субсидії в селі подружжям-пенсіонерам, яким понад 60, зареєстрованим за різними адресами, а також військовим і будинкам сімейного типу.
Минулого року залишали без субсидій тих, хто робив дорогі покупки від 50 тисяч гривень або отримав спадщину. Наприклад, якщо минулого року позбавляли субсидій тих, що купували причіп, то цього року такі люди можуть розраховувати на субсидію.
"У переважній більшості це причепи орієнтовно вартістю 5-7 тисяч гривень", – пояснює Віталій Музиченко, заступник міністра соціальної політики.
У цьогорічному опалювальному сезоні субсидій отримають майже на 48 млрд гривень, як і в минулому сезоні. Таку ж сума закладена в бюджет на 2020-й.
Нагадаємо, раніше
Як повідомляв портал "Знай.ua",
Також "Знай.ua" писав, що