В Україні закрилося посольство Ізраїлю, яке діяло на території нашої країни практично з часів отримання незалежності. Причиною такого рішення став конфлікт між Міністерством закордонних справ і Міністерством фінансів. Про це повідомляється у прес-службі посольства на Facebook.

Варто відзначити, що Україна - не єдина країна, в якій Ізраїль призупинив дипломатичну місію. Причиною цього називають внутрішній конфлікт з Міністерством фінансів Ізраїлю, який стався через змін протоколу.

Відтепер посольство Ізраїлю не зможе надати українцям консульські послуги. Крім того, на його територію більше ніхто не має право в'їжджати.

Як повідомляється в посольстві Ізраїлю у Торонта в Twitter, дипломатичним місіям довелося покинути всі країни світу. Приводом для протесту стало рішення Міністерства фінансів Ізраїлю скоротити витрати ізраїльських дипломатів.

Популярні новини зараз
Черги — не проштовхнешся? АТБ оголосили суперакцію зі знижкою в 50%, але є нюанс Одразу на 11 гривень: в українських супермаркетах підскочили ціни на рис, скільки доведеться викласти за кіло Дмитро Комаров став ворогом номер один і задоволений: "Мені не соромно дивитися людям у вічі" Наречена Роналду Джорджіна Родрігес не змогла пережити загибель сина: "Це найбільший біль"
Показати ще

Нагадаємо, у посольстві Японії заткнули хейтерів Зеленських.

Як повідомляв портал Знай.ua, Трамп ощасливив українських виробників, працювати з США стане простіше.

Також портал Знай.ua писав, у центрі столиці доньку посла наздогнала таємнича смерть.