Facebook підтримав сепаратиста Аксьонова: визнали Крим російським?

Facebook верифікувати сторінку Аксьонова як глави російського Криму, чим, по-суті, визнав  російський статус окупованого півострова.

У середу, 30 жовтня, всі пропагандистські кремлівські видання розповсюдили "радісну" новину - адміністрація Facebook вперше визнала російський статус Криму. 

Як з'ясувалося, Facebook верифікував сторінку сепаратиста  Аксьонова як  глави російського Криму і позначив його акаунт синьою "галочкою".
 

Данське енергетичне агентство видало компанії Nord Stream 2 AG дозвіл на будівництво частини газопроводу "Північний потік-2" на континентальному шельфі країни.

Ця інформація була оприлюднена у середу, 30 жовтня у пресрелізі. Повідомляється, що дозвіл видано на будівництво на континентальному шельфі на південний схід від Борнхольма в Балтійському морі.

Популярні новини зараз

Найкращі анекдоти на неділю 17 листопада: закінчіть тиждень на позитивній ноті

Головне за день суботи 16 листопада: скандал в "Укрзалізниці", наступ Пальчевського на п'яти Кличку і атака загону морської охорони

Тарзану й не снилося: Корольова злила архівне відео з Ніколаєвім, це треба бачити

Потужний землетрус накриє Україну: які області під загрозою

Показати ще

Тимошенко вийшла до протестувальників проти мораторію на землю

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко прийшла на мітинг під Верховною Радою України, де активісти протестують проти законопроекту №2178-10, що передбачає створення ринку землі в Україні.

Юлія Тимошенко висловилася про те, що продаж землі суперечить Конституції України та підриває національну безпеку країни. Вона стверджує, що збирається подати до Конституційного суду відповідну заяву.

Україна відмовилася від членства в НАТО

Український уряд не збирається повторно подавати заявку на отримання Плану дій щодо членства в НАТО (ПДЧ) на засіданні Північноатлантичної ради в Києві.

Віце-прем'єр-міністр України з питань європейської і євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба заявив, що це є технічним, а не політичним питанням.

Яременко остаточно загруз у брехні: "слуга народу" звернувся до дружини, дітей і Зеленського

Дипломат Богдан Яременко, якого журналісти в Раді зловили під час листування з повією, повністю заплутався у своїх виправданнях.

Спочатку він назвав своє листування липовим, тим самим спростувавши свою відкритість і публічність, а ще, в добавок, підставив журналістів недійсною інформацією, яку було опубліковано. Тепер же Яременко видалив цей пост у Facebook та написав новий.