Австралійські вчені проаналізували загрози, які можуть виникнути через глобальну зміну
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяФахівцями з університету Монаш під керівництвом доцента кафедри екологічної епідеміології й біостатистики Юминга Гуо було проаналізорвано дані щоденної госпіталізації, які охоплюють майже 80% населення Бразилії за період 2000-2015 роки. Дослідники вивчили зв'язок між середньодобовими температурами та госпіталізацією у зв'язку з недоїданням відповідно до Міжнародної класифікації хвороб.
Згідно з даними, на кожен 1 градус за Цельсієм середньодобового підвищення температури в спекотну пору року число госпіталізацій унаслідок недостатнього харчування зростало на 2,5%. Вчені вважають, що 15,6% госпіталізацій у зв'язку з недостатнім харчуванням можна пояснити тепловим впливом.
"Зв'язок між підвищенням температури й госпіталізацією у зв'язку з недостатнім харчуванням найбільше проявилася у людей старше 80 років та тих, хто у віці від 5 до 19 років", - розповіли дослідники.
Крім того дослідники побоюються скорочення доступності до продовольства і як наслідок високого рівня смертності.
"За оцінками, зміна клімату скоротить глобальну доступність продовольства на 3,2% і, таким чином, призведе до виникнення близько 30 тисяч випадків недостатньої ваги і смертей до 2050 року", - йдеться у публікації.
Вчені припускають, що зміни клімату можуть не лише збільшити рівень недоїдання в деяких районах земної кулі, а й завдати шкоди здатності людей адаптуватися до прогнозованого підвищення температури.
Нагадаємо, раніше
Як повідомляв портал "Знай.ua",
Також "Знай.ua" писав, що