Цими днями Міністерстві соціальної політики роз'яснив ситуацію щодо отримання субсидій українцям, які знаходяться за кордоном. Відтак, розповідають, що вони мають право на отримання допомоги навіть тоді, коли знаходяться в іншій державі понад 60 днів.

Як відзначається, перебування за кордоном не є підставою для того, аби відмовляти в субсидії, якщо людина отримує українську пенсію, стипендію, допомогу при народженні дитини або інші офіційні доходи.

Андрій Рева, фото - РБК Україна
Андрій Рева, фото - РБК Україна

"Також є випадки, коли громадяни України працюють за кордоном офіційно й платять там ЄСВ. Тому, якщо такий громадянин сплачує ЄСВ за кордоном і підтверджує це документально, субсидію в Україні домогосподарство, в якому він зареєстрований, має право отримати на загальних умовах", — підсумували в Мінсоцполітики.

Нагадаємо, що через новий механізм отримання грошової допомоги від держави, який почав діяти з 1 жовтня 2019 року, деякі українці залишилися без субсидії.

Популярні новини зараз

Онкохвора Заворотнюк відмовила чоловікові Валерії: "Не битимусь в зачинені двері"

Зеленський опинився в центрі скандалу після поста в соціальній мережі: "Є один мінус..."

Кіркоров різко схуд на 40 кілограмів, Пугачова допомогла

Разумков терміново збирає Оборонний комітет через вибухи в Балаклії: "Серйозна ситуація"

Показати ще

Як повідомляв портал Знай.uа, українським пенсіонерам передбачили підвищення і надбавки: пощастить не всім.

Також портал Знай.uа писав, високосний 2020 рік: енергетичні вампіри, вороги, небезпеки - як вберегтись і чого не можна робити.