Вже з 24 грудня 2019 року українці зможуть користуватися послугою електронного кабінету забудовника. Про це під час брифінгу повідомила Міністр розвитку громад і територій України Альона Бабак.

Альона Бабак

"Ми можемо сказати людям, які хочуть будувати будинку, теплиці, гаражі, навіть невеликі внутрішні дороги, кафе, ресторанчики, в яких може одночасно перебувати до 100 осіб — ми їм всім говоримо про те, що не треба буде проходити кола пекла в державній архітектурно-будівельній інспекції з отримання всієї документації, яка необхідна для того, щоб вони починали будівельні роботи і щоб вводили ці об'єкти в експлуатацію. Вчора був зареєстрований в Міністерстві юстиції наказ Мінрегіону №285 про затвердження порядку функціонування електронного кабінету у сфері містобудівної діяльності", — розповіла вона.

Також, за словами Бабак, наказ регламентує роботу е-кабінету, в ньому всі, хто будуть користуватися послугами декларативного та дозвільного характеру, отримають інформацію про те, що їм робити для того, щоб скористатися послугами через е-кабінет.

Альона Бабак

Популярні новини зараз

Принц Гаррі і Меган Маркл у Канаді: Трюдо і Єлизавета ІІ вирішують долю герцогів

Потонув за лічені хвилини: під Києвом у річку впав автомобіль з 9-річною дитиною

На українців чекають нові платіжки за світло: що змінили і кого торкнуться нововведення

Китайські війська увійшли на територію Росії: піхота і важка техніка йдуть без зупинки

Показати ще

"Ми починаємо роботу цього електронного кабінету тільки для тих об'єктів, які відносяться до класу наслідків СС1, тобто незначного класу наслідків, і фактично здійснюються за декларативними процедурами. Це, з 23 послуг, які ДАБІ надає, в цілому це 9 адміністративних послуг, але які користуються найбільшим попитом на сьогодні. Ці 9 послуг люди зможуть почати отримувати в електронному форматі вже фактично з 24 грудня", — зазначила вона.

Нагадаємо, як оформити земельну ділянку.

Як повідомляв портал Знай.ua, Кабінет міністрів на один рік призупинив дію постанови колишнього уряду № 822, яке передбачало підвищення заробітних плат для вчителів в Україні.

Також портал Знай.ua писав, що в Україні починаючи з 1 січня 2020 року пенсіонери зустрінуться з новою послугою. Тепер одержувачі пенсійних виплат зможуть дізнатися про нарахування пенсії за допомогою смс-повідомлень або електронною поштою.