Уже місяць в Україні діє закон про дитячі
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяДеякі водії затонували вікна так, що при поверхневому огляді поліцейський не в змозі побачити, чи є в салоні автокрісло чи немає. Попит на тонування підтверджують й автосервіси, але тут не лише одна причина.
"До нас нещодавно звернулися два водії, у яких з машин злодії викрали автокрісла. Автомобілісти не ховали їх в багажник, бо не хотіли кожен раз відстібати. У підсумку взагалі втратили автокрісла. Тепер ці водії вирішили, що вигідніше затонувати скло", – розповіли в автосервісі.
Більше того, у поліцейських зведеннях все частіше почала з'являтися інформація про крадіжку автокрісел. Водночас продавці дитячих автокрісел підтверджують, що законослухняних громадян і відповідальних батьків теж чимало. А деякі постачальники навіть виявилися неготовими до такого напливу покупців. Тенденцію підтверджує і голова профспілки таксистів України Василь Попик:
"Поки що мені не відомо ні про один штраф, виписаний таксисту. Багато батьків, мабуть, зрозуміли, що безпека їхніх дітей – в їх руках. Тому беруть в поїздку автокрісла".
Водночас у патрульній поліції повідомляють про десятки оштрафованих водіїв. Наприклад, у Києві за останній місяць був оштрафований 41 такий водій, тобто штрафи за перевезення дітей без автокрісел накладають фактично щодня. Копи зазначають, що порушників не "рятують" жодні сумнівні прийоми, в тому числі тонування скла.
Крім того, у патрульній поліції оприлюднили статистику, скільки в Україні травмується і гине дітей в ДТП. Згідно з даними, від початку року в країні сталося 4353 аварії з участю дітей. При цьому 157 дітей загинули, а 4156 отримали травми різного ступеня тяжкості.
Нагадаємо,
Як повідомляв портал "Знай.ua",
Також "Знай.ua" писав, що