Міністерство соціальної політики до кінця року планує поступово підвищувати розмір соціальної допомоги для людей з інвалідністю.

Зокрема, для людей, які мають інвалідність підгрупи А першої групи, розмір допомоги від держави планується підвищити у три етапи.

З першого січня суми допомоги таким людям зросли до 3364 гривні 60 копійок. Другий етап підвищення відбудеться першого липня — до 3516 гривень 40 копійок. І втретє у цьому році розмір соціальної допомоги зазначеній категорії людей з інвалідністю відбудеться першого грудня — до 3633 гривні 30 копійок.

Джерело: facebook.com/MLSP.gov.ua

Варто зазначити, що за таким самим графіком зростатиме також розмір прожиткового мінімуму для усіх категорій населення. Зокрема, для дорослих працездатних осіб з першого січня він складає 2102 гривні, з першого липня — зросте до 2197 гривень, а з першого грудня — до 2270 гривень.

Популярні новини зараз

Курс валют на 29 березня розіб’є мрії українців об сувору реальність

Коронавірус перетворює Україну на Італію, в МОЗ показали наслідки недотримання карантину

Тирани та деспоти в зодіакальному образі - хто зі знаків має нестерпний характер

Зеленський без маски вийшов до журналістів з радісними новинами, повне відео

Показати ще

Нагадуємо, що з першого січня також був підвищений розмір соціальної допомоги для дітей-сиріт та дітей, позбавлений батьківського піклування, в тому числі — тих, які виховуються в патронатних та прийомних родинах, а також у дитячих будинках сімейного типу.

Як повідомляв Знай.ua, українці отримають більше "дитячих грошей" з 1 січня.

Також Знай.ua писав, що змінилося для українців у 2020 році.